Par Catalyst tīklu
eagles catalyst france

Eagles Team Building France

Reģions: Francija

Galvenās kontaktpersonas: Guy Bergeaud

www.catalystteambuilding.fr

Ar galveno biroju Parīzē, Catalyst France ir vienīgā licence Catalyst komandu saliedēšanas aktivitāšu un konferenču pasākumu pakalpojumu sniegšanai Francijā. Mūsu ilggadējā vēsture un labā reputācija, kas liecina par pakalpojumu sniegšanas kvalitāti, ļauj piedāvāt mūsu klientiem komandu veidošanas aktivitātes, kurām var uzticēties.

Mūsu jautrās biznesa simulācijas, ledlauži un tematiskās spēles ļauj profesionālām komandām gatavoties un trenēties kopēja mērķa – uzlabotas komandas snieguma – sasniegšanai. Mēs izstrādājam inteliģentas praktiskās treniņu platformas, lai atklātu efektīvus darba rīcības modeļus un saprastu jūsu uzņēmuma problēmas.

Mūsu oriģinālās un īpašās programmas ir ideāli piemērotas visa veida pasākumiem, neatkarīgi no to izmēra: semināriem, sanāksmēm, sapulcēm, konferencēm un svētku vakariņām.

Mūzika, radošums, interakcija, atklājumi, drāma un ilgtspējīga attīstība ir mūsu unikālā komandu saliedēšanas vingrinājumu kokteiļa pamata sastāvdaļas.

Catalyst konferences pasākumu un mūsu pašu koučinga un treniņu ekspertīze sniedz spēcīgu apmācību pieredzi un ienākumus no ieguldījuma plaša spektra augstākā līmeņa klientiem.

Mēs esam pilnīgi mobili un varam organizēt pasākumus Francijas dienvidos un ziemeļos grupām, sākot no desmit līdz pat vairākiem tūkstošiem dalībnieku. Catalyst France ir elastīgi un piemērojas jūsu īpašajām vajadzībām un prasībām.

Catalyst France vada Eagles Flight France.