Par Catalyst tīklu

Catalyst tīkla partneris

Catalyst Bulgaria

Catalyst Bulgaria

Reģions: Bulgārija

Galvenās kontaktpersonas: Galina Gorova, Iliana Dimitrova

www.catalystteambuilding.bg

Ar galveno biroju Sofijā GEA Events ir vienīgās licences īpašnieks Bulgārijā, nodrošinot plašu Catalyst korporatīvo komandu saliedēšanas spēļu klāstu.

Galvenajā birojā Sofijā mēs izstrādājam korporatīvos pasākumus, kas iedvesmo, motivē un attīsta komandas.

Mūsu aizraujošās biznesa simulācijas palīdz mūsu klientiem attīstīt jebkura uzņēmuma galveno kapitālu, proti, tā cilvēkresursus! Mēs cenšamies iedvesmot cilvēkus un ienest savā ikdienas darbā radošumu un entuziasmu.

Mēs esam pārliecināti, ka laimīgas komandas labi sastrādājas, tā nodrošinot sev lielas priekšrocības, sastopoties ar jebkuru konkurenci.

Partnerība ar Catalyst Global nodrošina, ka mums ir daudz resursu jaunām idejām; kvalitāte ir visu mūsu pakalpojumu lozungs. Mūsu saikne ar globālo komandu saliedēšanas profesionāļu tīklu sniedz mums iespēju rīkot unikālus konferences pasākumus un interaktīvos ledlaužus, kas jau ir veiksmīgi pārbaudīti vadošajos starptautiskajos uzņēmumos.

Mēs piedāvājam svaigas sapulču spēles vai individuālas programmas, kas piemērotas īpašām vajadzībām un jūsu komandas mērķiem. Komandu saliedēšanas izaicinājumi var tikt izvēlēti atbilstoši specifiskajam uzņēmuma kontekstam. Tie var būt radoši vai dinamiski, vērsti uz sāncensību vai sadarbību. Tie var rosināt konkrētas uzņēmējdarbības spēles, atdzīvināt uzņēmuma sanāksmi vai vienkārši aizvest izklaidējošā piedzīvojumā.

Tā kā mēs esam viscaur mobils uzņēmums, mēs varam koordinēt pasākumus jebkurā viesnīcā vai konferenču zālē, iekštelpās vai brīvdabā, jebkuram cilvēku skaitam

Vai vēlaties pievērst uzmanību savstarpējais sadarbībai, stratēģiskajai plānošanai, komunikācijai, procesa uzlabošanai, klientu attiecību menedžmentam vai KSA? Mums ir komandu saliedēšanas scenārijs jūsu uzņēmuma vīzijas iedzīvināšanai- www.geaevents.com