Par Catalyst tīklu
Catalyst UAE Biz Group

biz GROUP - Teambuilding

Reģions: Tuvie un Vidējie Austrumi, ieskaitot Dubaju, Abū Dabī, pārējo AAE, Kataru, Ēģipti, Saūda Arābiju, Omānu un Kuveitu

Galvenās kontaktpersonas: Hazel Jackson, Matt Jenison

teambuilding.bizgroup.ae

biz-events ir Tuvo un Vidējo Austrumu vadošais komandu saliedēšanas uzņēmums, kas piedāvā visdažādākos risinājumus, kas atbilst jebkuras komandas vajadzībām. Viņiem ir biroji AAE (Dubaijā), Abū Dabī, Katarā un Ēģiptē. Kā daļa no panākumiem bagātās Dubaijas efektivitātes konsultāciju biz-grupas, mēs kopš 2004. gada palīdzam uzņēmumiem uzlabot savu komandu sadarbības spējas. Gadu gaitā mūsu iegūtās zināšanas savā nozarē, panākumiem bagātā uzņēmuma kultūra, plaša spektra komandu saliedēšanas aktivitātes un ticība, ka viss ir iespējams, kopā nostiprina mūsu spējas pozitīvi ietekmēt jebkuras komandas darbu.

Mūsu centīgā komanda sniedz savus pakalpojumus vairāk nekā 450 pasākumos katru gadu, ik gadu ietekmējot vidēji vairāk nekā 30 000 cilvēkus. Mūsu zīmols apsola mūsu klientiem, ka mēs Uzlabosim Darba Spējas pateicoties Nekļūdīgai Darba Izpildei un Inovatīviem Risinājumiem.

Mēs sava uzņēmuma vērtības īstenojam ik dienas, un tas, mūsuprāt, piešķir mums panākumu auru, ar ko mēs dalāmies ar uzņēmumiem, ar kuriem sastrādājamies. Tās ir:

  • Spēku Apvienošana
  • Patiesas Rūpes Par Sniegto Pakalpojumu Rezultātiem
  • biz-enerģija
  • Ticība, ka Viss Ir Iespējams
  • Atbalsts Cilvēku Personiskajai Izaugsmei

Mūsu komandu saliedējošie pasākumi ir rūpīgi izvēlēti un attīstīti tā, lai atbilstu Vidējo Austrumu multikulturālajai videi, tāpat kā tie visi ir piemērojami jūsu konferences vai tikšanās mērķiem. Uzņēmumiem tiecoties maksimizēt katra darbinieka pienesuma vērtību, biz-events cieši sadarbojas ar jums, lai stiprinātu jūsu komandas garu, uzlabotu iekšējo komunikāciju, nostiprinātu uzņēmuma mērķus un aktivizētu jūsu komandu sasniegt lielākus mērķus.

Lielākie un labākie Tuvajos un Vidējos Austrumos, ar nepārspētām spējām piedāvāt dažāda veida risinājumus, kas piemēroti jūsu konkrētajām vajadzībām, biz-events ir komandu saliedēšanas pakalpojumu sniedzējs, ko izvēlas simtiem uzņēmumi visā reģionā. Lai uzzinātu vairāk par to, kā mēs varam palīdzēt arī jūsu komandām, apmeklējiet www.biz-events.com