Par Catalyst tīklu
Be challenged catalyst australia

BeChallenged

Reģions: Austrālija

Galvenās kontaktpersonas: Oliver Sheer, Kingsley Seale

www.catalystteambuilding.com.au

BeChallanged, kam ir piešķirta vienīgā licence Austrālijā, piedāvā Catalyst komandu saliedēšanas aktivitātes Sidnejā, Melburnā, Pērtā, Brisbenā un citur.

BeChallenged mēs ticam, ka komandu darbs, efektīva komunikācija un līderība ir efektīvas komandas stūrakmeņi. Mēs cenšamies izstrādāt tādas komandu saliedēšanas aktivitātes, spēles un vingrinājumus, kas būtu piemēroti mūsu klientu specifiskajiem mērķiem, nodrošinot pozitīvus un gandarījumu sniedzošus praktisko mācību pasākumus, kas atstās paliekošu ietekmi uz ikdienas darbu.

Izklaides Programmas, Radošās Komandu Programmas, Biznesa Programmas, Korporatīvās Sociālās Atbildības (KSA) Programmas, Vakara Pasākumi, Darbsemināri un Ledlauži, mēs spējam nodrošināt to visu.

BeChallenged komandu saliedēšanas programmas ir izstrādātas tā, lai konferencē vai uzņēmuma izbraukuma dienā komandas kopīgi mācītos, atjauninātos un izklaidētos. Šīs programmas veicina komandu saliedēšanos, sadarbību, savstarpējās komunikācijas uzlabošanu un jaunu spēju apgūšanu. Mūsu konferenču uzmundrināšanas aktivitātes ir profesionāli izstrādātas un tām ir 100% jautrības garantija.

Mūsu komandai piemīt ļoti plaša spektra pieredze, spējas un zināšanas, un izpratne par to kā komandas darbs un uzvedības maiņa var tieši ietekmēt darba rezultātus. Mums patīk darīt to, ko darām, un mums var uzticēties, ka nodrošināsim, lai jūsu nākamais komandu saliedēšanas pasākums ir baudāms, izaicinošs un konstruktīvs.