Par Catalyst tīklu
catalyst chile antawaya

Antawaya

Reģions: Čīle

Galvenās kontaktpersonas: Alfonso Canales

www.catalystchile.cl

Catalyst Global komandas veidošanas produkti tiek pārdoti un izplatīti Čīlē saskaņā ar ekskluzīvu licenci, kas ir piešķirta Antawaya Group – vadošā apmācības un komandu veidošanas kompānija Čīlē.

Antawaya Group uzsāka darbību 2011. gada decembrī, izveidojot „Antawaya Outdoor Leadership” centru, kas koncentrējas uz pasākumiem un aktivitātēm brīvā dabā. Vēlāk 2014. gadā, Antawaya izstrādāja konsultācijas grupu „UHC Capacita”, kuras galvenais birojs atrodas Santjago. Tas koncentrējas uz vadību, komandas darbu un efektīvām komunikācijas prasmēm, lai izklaidējošā un efektīvā veidā panāktu ilgstošas pārmaiņas uzņēmumos. Antawaya Group uzskata, ka viņu vislielākā vērtība ir viņu darbinieki, kuri veido savu komandu - nav brīnums, ka viņi ir labi pazīstami savā nozarē ar viņu kaislīgiem un kvalificētiem cilvēkiem!

Antawaya Group mērķis ir radīt pārmaiņas un bagātināt cilvēku dzīvi gan personīgi, gan profesionāli, veidojot komandas, apmācības un pieredzes apguvi savā pilsētā, savā mācību centrā, jūsu birojā vai konferences norises vietā. Antawaya var pielāgot risinājumu, kas atbilstu jūsu komandas unikālajām vajadzībām un vēlamajiem rezultātiem, tostarp personāla attīstībai, pārmaiņu vadībai, tīklu veidošanai, stratēģiskajai plānošanai, komunikācijai, procesu uzlabošanai, klientu attiecību pārvaldībai vai KSA. Kā daļu no Catalyst Global tīkla, Antawaya piedāvā Catalyst Global garantētu kvalitāti, nodrošinot augstu standartu, produktu izcilību un plašu pieredzi, organizējot un piegādājot korporatīvos pasākumus un komandas veidošanas produktus.