Par Catalyst tīklu

Catalyst tīkla partneris

catalyst denmark

Aha and Co

Reģions: Dānija, Zviedrija

Galvenās kontaktpersonas: Jacob Palmqvist

www.catalystteambuilding.dk

Ar galveno biroju Kopenhāgenā, Aha & Co ir pilna licence sniegt dažādu Catalyst komandu saliedēšanas spēļu un konferenču ledlaužu pakalpojumu klāstu Dānijā.

Aha & Co piedāvā oriģinālas, jautras un aizraujošas komandu saliedēšanas aktivitātes un pasākumus, kas rada lojālus, elastīgus un pozitīvus darbiniekus. Mūsu produkti ir izstrādāti tā, lai viegli varētu kļūt par būtisku jūsu pasākuma daļu, kas atbalsta jūsu vēlamos biznesa un kultūras mērķus inovatīvā un atsvaidzinošā veidā.

Ja jūs meklējat unikālu konferences aktivitāti, no pakalpojumu sniedzēja, kam ir pieredze un atbalsts, lai sniegtu jums vēlamo pakalpojumu, tad nemeklējiet vairs tālāk!

Mūsu grupu korporatīvās motivācijas pasākumi ir atdzīvinoši un iedvesmojoši. Pasākumi garantēti vairo darbinieku laimes un vienotības izjūtu un vairo komandas garu. Mums visiem ir radoši talanti, kas tā vien gaida, kad tiem būs iespēja izpausties. Catalyst Denmark nodrošina materiālus un ekspertīzi, lai atbrīvotu radošu enerģiju. Ar mūzikas, mākslas un inovatīvu biznesa simulāciju palīdzību mēs radām neaizmirstamu un pozitīvu atmosfēru.

Tā kā mums ir pieejams plašs sapulču spēļu portfolio, mēs varam piedāvāt iekštelpu un brīvdabas komandu saliedēšanas risinājumus jebkurā konferences vai sanāksmes norises vietā Dānijā, Zviedrijā un visā pārējā Skandināvijā.

Apmeklējiet www.catalystteambuilding.dk , lai redzētu kā mēs jaunā veidā veicinām pozitīvas pārmaiņas.