Par Catalyst tīklu

Catalyst tīkla partneris

agency synergy catalyst tunisia

Agence Synergy

Reģions: Tunisija

Galvenās kontaktpersonas: Ghazi Cheikhrouhou, Mariem Kastally, Raouf Baktache

www.catalystteambuilding.tn

Agence Synergy, vadošajam komandas saliedēšanas un pasākumu menedžmenta uzņēmumam, kas atrodas Tunisijā, pieder ekskluzīva licence izplatīt Catalyst komandas saliedēšanas preces visā Tunisijā.

Agency Synergy, kas dibināta 2010.gadā, piedāvā profesionālas un pielāgotas programmas, sanāksmes un pasākumus, kā arī komandas veidošanas risinājumus korporatīvajiem klientiem Tunisijā un ārpus tās. Agency Synergy ir kļuvusi pazīstama ar savām zināšanām mērķtiecīgu rezultātu sasniegšanā dažādās disciplīnās, tostarp pasākumu plānošanā, kongresu organizēšanā, ceļojumu veicināšanā, atlīdzības programmās, produktu izlaišanā un sanāksmju vadībā. Agency Synergy ir izveidojusi stabilu uzticamo reputāciju, radošumu un godīgumu, kas darbojas kā jūsu komandas paplašinājums. Tas ir ļāvis viņiem nopelnīt un uzturēt klientu uzticību, un tagad viņi lepojas ar klientu piesaistīšanas ātrumu.

Augsti apmācīta un pieredzējusi komanda no Agency Synergy ievēro savu pamatvirzienu: "Esiet labākais biznesā, strādājiet jautri un esiet klienta visvērtīgākais sabiedrotais." Viņi apkopo pieredzi un ieskatus no visām tūrisma nozarēm, ļaujot nodrošināt vienotu pakalpojumu klāstu saviem klientiem: no pakalpojumu sniegšanai klientiem līdz lielai organizācijai. Tie rada pieredzi, kas iedvesmo klientus un palīdz sasniegt ārkārtas biznesa rezultātus.

Agency Synergy galvenā uzmanība ir pievērsta tam, lai palīdzētu uzņēmumiem saprast, ka viņu uzņēmējdarbības panākumi balstās uz viņu darbinieku, partneru un klientu iesaistīšanu un iedvesmu, panākot lielāku veiktspēju. Ar šo uzskatu viņi pielāgo pareizo komandas veidošanas risinājumu, lai apmierinātu viņu klientu vajadzības, un nodrošinātu, ka katras komandas veidošanas pieredze nodrošina ilgstošas pārmaiņas personām un organizācijām.

Neatkarīgi no tā, vai jūs meklējat komandas veidošanas aktivitātes, lai izveidotu jautru, neaizmirstamu dalītu pieredzi savai komandai, ko var pievienot savai nākamai konferencei, notikumam vai produkta palaišanai Tunisijā; vai jūs gribat iedvesmot savu komandu uz konkrētiem uzņēmuma mērķiem un vērtībām, izmantojot komandas veidošanas pieredzi – Agency Synergy komanda ir gatava sadarboties ar jums, lai izstrādātu risinājumu, kas vislabāk atbilst jūsu personiskām, komandas un uzņēmuma vajadzībām.