Catalyst Eiropa

Eiropas labākie komandu saliedēšanas un pasākumu organizēšanas uzņēmumi sadarbojas, lai nodrošinātu izcilus komandas darba rezultātus organizācijām visā Eiropā.

Aha and Co

Reģions: Dānija, Zviedrija

Ar galveno biroju Kopenhāgenā, Aha & Co ir pilna licence sniegt dažādu Catalyst komandu saliedēšanas spēļu un konferenču ledlaužu pakalpojumu klāstu Dānijā.

Lasīt vairāk

Catalyst Baltic

Reģions: Baltijas valstis

Pārvaldot ekskluzīvu licenci visām Baltijas valstīm, Catalyst Baltic piedāvā un sniedz komandu saliedēšanas pasākumus Lietuvā, Latvijā un Igaunijā.

Lasīt vairāk

Catalyst Bulgaria

Reģions: Bulgārija

Ar galveno biroju Sofijā GEA Events ir vienīgās licences īpašnieks Bulgārijā, nodrošinot plašu Catalyst korporatīvo komandu saliedēšanas spēļu klāstu.

Lasīt vairāk

Catalyst Latvija

Reģions: Latvija

Catalyst Global komandas veidošanas produktus Latvijā ar ekskluzīvu licenci pārdod un izplata SIA Amber, kas darbojas kā vadošais apmācību un komandu veidošanas uzņēmums Catalyst Latvia.

Lasīt vairāk

Catalyst Portugal

Reģions: Portugāle

Catalyst Portugal darbojas komandas saliedēšanas un apmācības industrijā teju 20 gadus, organizējot pasākumus Lisabonā, Porto, Bragā, Algarvē un citās pilsētās visā Portugālē.

Lasīt vairāk

Catalyst Russia

Reģions: Krievija

Catalyst Russia, kas atrodas Maskavā, ir ekskluzīvs komandas saliedēšanas un apmācības uzņēmums Krievijā.

Lasīt vairāk

Catalyst Switzerland

Reģions: Šveice

Catalyst Switzerland, kas atrodas Verbje pilsētā, piedāvā plašos komandu veidošanas pasākumus, biznesa spēles un konferenču enerdžaizeru klāstu visā Šveicē.

Lasīt vairāk

Eagles Team Building France

Reģions: Francija

Ar galveno biroju Parīzē, Catalyst France ir vienīgā licence Catalyst komandu saliedēšanas aktivitāšu un konferenču pasākumu pakalpojumu sniegšanai Francijā. Mūsu ilggadējā vēsture un labā reputācija, kas liecina par pakalpojumu sniegšanas kvalitāti, ļauj piedāvāt mūsu klientiem komandu veidošanas aktivitātes, kurām var uzticēties.

Lasīt vairāk

​EnterTraining OÜ

Reģions: Estonia

Igaunijā Catalyst Global komandas veidošanas produktus ar ekskluzīvu licenci pārdod un izplata EnterTraining OÜ - vadošais apmācību un komandas veidošanas uzņēmums Igaunijā.

Lasīt vairāk

Event Masters

Reģions: Beļģija

Event Masters, kas atrodas starp Antverpeni un Briseli, ir pasākumu aģentūra ar 20 gadu pieredzi.

Lasīt vairāk

Exprofesso

Reģions: Polija

Catalyst Global komandu saliedēšanas preču pārdošanas un nodrošināšanas ekskluzīva licence Polijā pieder ExProfesso, DMC uzņēmumam Krakovā. Kopš 2003. gada ExProfesso ir nodrošinājis komandu saliedēšanas un treniņu programmas biznesa grupām ar uzsvaru uz empīrisko mācīšanos, lai nodrošinātu ilgstošas pārmaiņas organizācijās.

Lasīt vairāk

Extraordinary Slovakia

Reģions: Slovakia

Bratislava based brand activation company Extraordinary are the exclusive licensee of Catalyst Global Team building products in Slovakia.

Lasīt vairāk

Grata DMC

Reģions: Gruzija

Gata DMC ir vadošais mērķa menedžmenta uzņēmums Gruzijas reģionā. Viņi ir izveidojuši birojus Gruzijā, Azerbaidžānā un Polijā. Grata DMC izmanto savu vairāku gadu pieredzi starptautisku un lokālu korporatīvo un privāto pasākumu organizēšanā, kā arī savu izcilo klientu apkalpošanas reputāciju, nodrošinot Catalyst Global komandas veidošanas produktus.

Lasīt vairāk

Konsis

Reģions: Azerbaijan

Azerbaidžānā Catalyst Team Building ekskluzīvā licence pieder 2006. gadā dibinātajam Konsis Group, kas ir valstī vadošais pasākumu organizēšanas uzņēmums.

Lasīt vairāk

Maxin Prague

Reģions: Čehija

Catalyst komandas saliedēšanas preces Čehijā pārdod un izplata Maxin PRAGUE, vadošais komandas saliedēšanas, mērķa menedžmenta, pasākumu organizēšanas un pasākumu producēšanas uzņēmums.

Lasīt vairāk

Orangeworks

Reģions: Īrija, Lielbritānija

Orangeworks ir ekskluzīvs komandas saliedēšanas uzņēmums Īrijā, kas nodrošina Catalyst komandas saliedēšanas aktivitātes, biznesa spēles un konferences Īrijas un Lielbritānijas teritorijā.

Lasīt vairāk

Outdoor Living Malta

Reģions: Malta

Outdoor Living pieder ekskluzīva licence pārdot un nodrošināt Catalyst komandas saliedēšanas preces Maltas salā, kas atrodas skaistās Vidusjūras sirdī.

Lasīt vairāk

Seikkailu Oy

Reģions: Somija

"Īsti Somisks" komandu pasākumu uzņēmums! Seikkailu tulkojumā nozīmē "Piedzīvojums". Mēs esam pionieri brīvdabas komandu saliedēšanas pasākumu, piedzīvojumu aktivitāšu organizēšanā, kā arī esam līdzdalībnieki neparastu pasākumu organizēšanā Somijā.

Lasīt vairāk

Spielgestalter

Reģions: Eiropa

Spielgestalter tika dibināta 2013. gada janvārī ar Markus Ruese un René Wittek. Spielgestalter ir slavens kā populāro iekštelpu komandas veidošanas izaicinājumu spēles autors - Beat Box, un kā planšetdatora GPS pasākumus rīkotājs visā Vācijā.

Lasīt vairāk

Team Challenge Company

Reģions: Skotija, Anglija, Velsa

Team Challenge Company, kas atrodas Skotijā, ir godalgotā korporatīvā komandu veidošanas un izklaides kompānija, kas darbojas visā Apvienotajā Karalistē.

Lasīt vairāk

Par Catalyst tīklu