Catalyst Āzijas un Klusā okeāna reģions

Apvienoti ar mērķi radīt pārmaiņas individuālā un korporatīvā sektorā visā Āzijas un Klusā okeāna reģionā pielietojot Catalyst apmācību un komandas attīstības programmas.

Asia Ability

Reģions: Singapūra, Malaizija, Taizeme

Asia Ability ir viens no diviem oficiāli licencētajiem Catalyst komandu saliedēšanas pakalpojumu sniedzējiem Dienvidaustrumāzijā. Viņi regulāri vada radošus komandu saliedēšanas pasākumus Malaizijā, Singapūrā, Taizemē.

Lasīt vairāk

BeChallenged

Reģions: Austrālija

BeChallanged, kam ir piešķirta vienīgā licence Austrālijā, piedāvā Catalyst komandu saliedēšanas aktivitātes Sidnejā, Melburnā, Pērtā, Brisbenā un citur.

Lasīt vairāk

Catalyst Vietnam

Reģions: Vjetnama

Catalyst Global komandu saliedēšanas preču pārdošanas un izplatīšanas ekskluzīva licence Vjetnama pieder Rubik Asia.

Lasīt vairāk

Counselage

Reģions: Nepal

Dibināta 2012.gadā, Counselage ir Nepālas vadošā apmācības kompānija ar ekskluzīvu Catalyst komandas saliedēšanas darbības licenci Nepālā.

Lasīt vairāk

d'frens

Reģions: Indija

d’frens Consulting ir vienīgais Catalyst licences īpašnieks Indijā. Ar birojiem un nozīmīgākajiem darbiniekiem Bengalorā, Mumbajā, Deli un Goa viņi piedāvā plašu klāstu inovatīvu komandu saliedējošo pasākumu visā valstī un jau šobrīd tiek uzskatīti par šī jaunā un dinamiskā tirgus līderiem.

Lasīt vairāk

Global Air

Reģions: Kazahstāna

Catalyst komandu saliedēšanas preces Kazahstānā pārdod un izplata Global Air, kas strādā ar ofisu tīklu viscaur Kazahstānai.

Lasīt vairāk

KITA

Reģions: Indonesia

Catalyst Team Building products are exclusively sold and distributed throughout Indonesia by KITA, a leading team building and training company based in Jakarta Indonesia.

Lasīt vairāk

Team Building Asia

Reģions: Honkonga, Makao, Šanhaja

Ar birojiem Honkongā, Makao, Singapūrā un Šanhajā, Team Building Asia ir viens no diviem uzņēmumiem, kas licencēts pārdot un sniegt Catalyst komandu saliedēšanas risinājumu pakalpojumus Dienvidaustrumāzijā.

Lasīt vairāk

Team Up Events

Reģions: Jaunzēlande

Ar uzņēmuma moto "Izaicināt, Iedvesmot un Sasniegt", Team Up Events piedāvā plašu Korporatīvo un Sabiedrisko pasākumu nodrošināšanu visā Jaunzēlandē.

Lasīt vairāk

Work Happiness Japan

Reģions: Japāna

Work Happiness Japan ir speciālisti korporatīvo komandu saliedēšanas jomā, organizatorisko reformu veikšanā, konsultāciju sniegšanā, vadītāju apmācību organizēšanā, jaunu darbinieku apmācības semināru un komandu saliedēšanas aktivitāšu organizēšanā konferencēs un dažādos pasākumos.

Lasīt vairāk

Par Catalyst tīklu