Catalyst Amerika

Partneru veiksmīgā sadarbība un pieredzes apmaiņa nodrošina veiksmīgu Catalyst komandu saliedēšanas pasākumu organizēšanu klientiem visā Amerikā.

Antawaya

Reģions: Čīle

Catalyst Global komandas veidošanas produkti tiek pārdoti un izplatīti Čīlē saskaņā ar ekskluzīvu licenci, kas ir piešķirta Antawaya Group – vadošā apmācības un komandu veidošanas kompānija Čīlē.

Lasīt vairāk

Catalyst Mexico

Reģions: Meksika

Catalyst Mexico, kas atrodas Monterejā, cenšas nodrošināt vislabākās komandu saliedēšanas programmas un korporatīvos pasākumus Meksikā.

Lasīt vairāk

Conquistar

Reģions: Brazīlija

Conquistar ir pieredzējis un uzticams komandu saliedēšanas uzņēmums un Catalyst vienīgais pārstāvis Brazīlijā. Kopš 1999. gada Conquistar ir apmācījusi apmēram 40 000 darbiniekus, kas pārstāvējuši visdažādākos tirgus – piemēram, finanšu tirgu, automobiļu ražošanu, loģistiku, industriju un farmāciju. Daudzas no mūsu aktivitātēm izstrādātas lielām korporācijām, gan vietējām, gan ārzemju, ieskaitot programmas angļu, spāņu un vācu valodās.

Lasīt vairāk

D&I Business Support Services (D&I)

Reģions: Nīderlandes Karību salas

D&I Business Support Services (D&I) ir Catalyst Teambuilding partneris Nīderlandes Karību salās. Salu centrā esošais birojs perfekti spēj nodrošināt komandu saliedēšanas aktivitātes visam Karību reģionam.

Lasīt vairāk

Emely Tours

Reģions: Dominican Republic

Emely Tours, a 40 year old family business, are dedicated to providing the best team building programs and corporate events in the Dominican Republic.

Lasīt vairāk

Eventology

Reģions: Kanāda

Eventology ir Catalyst Teambuilding vienīgais partneris Kanādā. Mūsu galvenajā birojā Vankūverā, Britu Kolumbijā, mēs visai Kanādai izstrādājam tādas radošas, motivējošas un izglītojošas komandu saliedēšanas aktivitātes, kādas jūs šajā valstī vēl nebūsiet pieredzējuši. Piemēram Go Team – dinamisku, digitālu komandu orientēšanas piedzīvojumu, kas tiek koordinēts caur viedtālruņiem vai planšetēm, un darbojas ikvienā Kanādas lauku teritorijā vai pilsētā.

Lasīt vairāk

Kadoma Outdoors

Reģions: Kolumbija

Kadoma Outdoors centrālajā birojā Bogotas pilsēta ir paredzēts nodrošināt vislabākās komandas veidošanas programmas un korporatīvos pasākumus visā Kolumbijas reģionā.

Lasīt vairāk

Play with a Purpose

Reģions: ASV

Catalyst Teambuilding programmas ASV veido un vada mūsu lieliskie partneri no Play with a Purpose.

Lasīt vairāk

PREMIO Team Building

Reģions: Kostarika un Panama

Catalyst Global komandas saliedēšanas preču pārdošanas un izplatīšanas ekskluzīva licence Kostarikā un Panamā pieder PREMIO Team building.

Lasīt vairāk

TeamBonding

Reģions: USA

Catalyst team building programs are sold and distributed in the USA by TeamBonding, USA's premier team building company.

Lasīt vairāk

Par Catalyst tīklu