Par Catalyst tīklu

Catalyst Āfrika un Tuvie Austrumi

Šie profesionāļi darbojas kopā, lai nodrošinātu Catalyst komandu saliedēšanas produktus ikvienam klientam Āfrikā un Tuvajos Austrumos.

Agence Synergy

Reģions: Tunisija

Agence Synergy, vadošajam komandas saliedēšanas un pasākumu menedžmenta uzņēmumam, kas atrodas Tunisijā, pieder ekskluzīva licence izplatīt Catalyst komandas saliedēšanas preces visā Tunisijā.

Lasīt vairāk

biz GROUP - Teambuilding

Reģions: Tuvie un Vidējie Austrumi, ieskaitot Dubaju, Abū Dabī, pārējo AAE, Kataru, Ēģipti, Saūda Arābiju, Omānu un Kuveitu

biz-events ir Tuvo un Vidējo Austrumu vadošais komandu saliedēšanas uzņēmums, kas piedāvā visdažādākos risinājumus, kas atbilst jebkuras komandas vajadzībām. Viņiem ir biroji AAE (Dubaijā), Abū Dabī, Katarā un Ēģiptē. Kā daļa no panākumiem bagātās Dubaijas efektivitātes konsultāciju biz-grupas, mēs kopš 2004. gada palīdzam uzņēmumiem uzlabot savu komandu sadarbības spējas. Gadu gaitā mūsu iegūtās zināšanas savā nozarē, panākumiem bagātā uzņēmuma kultūra, plaša spektra komandu saliedēšanas aktivitātes un ticība, ka viss ir iespējams, kopā nostiprina mūsu spējas pozitīvi ietekmēt jebkuras komandas darbu.

Lasīt vairāk

Challenge Group

Reģions: Izraēla

Challenge Group ir plaša Izraēlas komandas veidošanas un apmācības kompānija. Challenge Group galvenais birojs atrodas Telavivas centrā, lai sniegtu jautru, motivētu komandas veidošanas pasākumus visā Izraēlā.

Lasīt vairāk

Dream Team Catalyst

Reģions: Āfrika

Ar birojiem Johannesburgā, Keiptaunā, Kvazulu-Natālā un Austrumu ragā, Dream Team Catalyst ir oficiālais Catalyst aktivitāšu pakalpojumu sniedzējs Āfrikā.

Lasīt vairāk

Mare Motivasyon

Reģions: Turcija

Catalyst programmas Turcijā piegādā tikai Mare Motivasyon. Birojs atrodas Stambulas centrā un sniedz augstas kvalitātes komandu saliedšanas programmu pakalpojumus abpus Bosforam, Antālijā un visā Turcijā.

Lasīt vairāk

Stawi Advisory

Reģions: Kenya

Stawi Advisory are the exclusive licensed partner of Catalyst team building programs and experiential business games in Kenya

Lasīt vairāk

Par Catalyst tīklu