River Runner - Annual Meeting - NetJets

Ikgadējā Sapulce

Publicēts 2014. gada 20. janv.

Brīfings

Brīfings bija paredzēts, lai palīdzētu vadīt NetJets ikgadējo sapulci (kas tradicionāli ir bijusi diena, kad tiek rādītas prezentācijas par uzņēmuma stāvokli, stratēģijām un plāniem) tā, lai tiktu turpināti efektīvie procesi, kas iepriekš tikuši izmantoti, bet pievienotos arī jauna aizrautības un enerģijas pilna dimensija, lai attīstītu personāla un nodaļu savstarpējās attiecības. Tas viss bija vajadzīgs, lai celtu ‘iekšējā klientu’ servisa standartus un tādējādi tālāk attīstītu arī ‘ārējo klientu’ servisu. Tēma bija ‘Zumbido’, kas portugāļu valodā nozīmē ‘dūkšana’.

Pēc tikšanās un konsultācijām ar vairākiem organizācijas vecākajiem locekļiem notika gida vadīts centrālā biroja apmeklējums Lisabonā, kas notika pirms mūsu divu dienu pasākuma.

Darba kārtība

Darba kārtībā jau bija paredzēts ļoti daudz, piemēram, vairāku nozīmīgu uzņēmuma pārstāvju uzņēmuma iekšējās prezentācijas, tāpēc mūsu laiks bija ierobežots, taču tas deva mums iespēju pasākumā iekļaut vairākas īstas, jautras un ilustratīvas plenārās treniņsesijas. Tās bija lielisks ietvars mūsu pasākuma naglai – efektīvai praktiskai aktivitātei River Runner, kuru mēs rūpīgi veidojām ne tikai tā, lai tā atbilstu klienta prasībām, bet arī tā, lai maksimāli izmantotu norises vietas un atvēlētā laika potenciālu. Lai radītu pabeigtības sajūtu, nostiprinātu iegūtās zināšanas un nodrošinātu, ka viss pasākums ir bijis patīkams, patiesi izdevies un neaizmirstams, mēs atgriezāmies nākamajā dienā ar vairākām īsām aktivitātēm (piemēram, enerdžaizeri One Voice), un devām iespēju izteikt viedokļus par notikušajām apmācībām.

Kā veicās?

Kā veicās? Lieliski! Tas bija liels izaicinājums izpildīt savu uzdevumu atbilstoši viņu pakalpojumu līmenim un gūt dalību, interesi un piekrišanu no 250 ļoti kompetentiem un efektīviem personāla darbiniekiem, ar visaugstākajiem standartiem un gaidām (tostarp iekļaujoties ļoti īsā laika sprīdī). Personālam ļoti patika īsās plenārās sesijas, kurās tika uzdoti daži ļoti labi jautājumi un rasti risinājumi, tālāk uzlabojot attiecības. Līdz brīdim, kad bija jāsākas River Runner, mēs bijām droši, ka viss izdosies, bet mēs nebijām īsti paredzējuši, ka tik daudz pārstāvju labprāt gribēs piedalīties.

Tas bija neticami – viņu enerģija, pozitīvā attieksme un profesionālisms, ar kādu viņi piegāja pārbaudījumam, bija elpu aizraujošs. Bija lepnums un prieks darboties šajā pasākumā un sadarboties ar šo organizāciju. Atgriezeniskā saite bija tūlītēja un liels daudzums cilvēku (no visiem organizācijas līmeņiem), smaidīgi nāca mums pateikties un teikt ‘O, tas bija grūti, bet reizē arī lieliski – vai jūs vēl atgriezīsities?’

Vai mēs atgriezīsimies?

Vai mēs atgriezīsimies? Mēs ļoti ceram. Mēs domājam, ka pasākums bija visādā ziņā izdevies, ne tikai tāpēc, ka dalībnieki guva praktiskas zināšanas, bet arī tāpēc, ka mēs ļoti daudz iemācījāmies no viņiem – NetJets pārstāvjiem. Mēs iemācījāmies, ka vislabākie uzņēmumi vienmēr meklē iespējas kā būt vēl labākiem, ka labākie uzņēmumi investē savos cilvēkos un, ka jau pirmajā satikšanās brīdī ir pamanāma labāko uzņēmumu cilvēku enerģētika un lojalitāte. Mēs aizvien vēlamies sadarboties ar jebkuru uzņēmumu, kas atbilst šim aprakstam!

Visi klientu stāsti