Bringing People Together  Lloydspharmacy

Savest Cilvēkus Kopā

Publicēts 2013. gada 22. okt. Autors: Mark Davenport

J&A

(Visas atbildes sniedz Lloydspharmacy)

Kāds bija pasākuma mērķis?

Personāldaļa tika fundamentāli restrukturēta, tāpēc bija ļoti būtiski savest cilvēkus kopā un aizraut ar jauno personāldaļas vīziju un ētiku. Būtiska Personāldaļas izbraukuma dienas sastāvdaļa bija vēlme apvienot komandu, sniedzot viņiem kopīgu unikālu un neaizmirstamu pieredzi.

Catalyst Teambuilding man bija dabisks iedvesmas avots, un, lai arī es izmantoju vairāku pasākumu organizēšanu un komandu attīstības organizāciju pakalpojumus… nozīmīgākos gadījumos, kad man ir nepieciešami patiesi kvalitatīvi pakalpojumi, es vienmēr kā pirmo izvēlos Catalyst.

Kāpēc Catalyst Teambuilding?

Katrā nozīmīgā pasākumā pati nozīmīgākā ir pārliecība par organizatoru profesionalitāti, cieņu pret klienta vēlmēm un tehnisko izpildījumu. Ticība un uzticība Catalyst ir veidojusies 7 gadu augstas kvalitātes pakalpojumu un pārsniegtu gaidu pieredzes laikā… kas radījusi viedokli par organizāciju, kura nekad neliek vilties.

Kāpēc Orchestrate?

Es vēlējos kaut ko patiesi īpašu… kaut ko, kas izaicinātu cilvēkus izrauties no savas domāšanas paradigmas un, iespējams, ierobežojošiem uzskatiem par savām spējām. Es izvēlējosOrchestrate! un tad pie pasākuma izstrādes, tā norises un pieredzes adaptēšanas mūsu īpašajām vajadzībām cieši sadarbojos ar projektu direktoru.

Kā notika pasākums?

Mēs speciāli šo pasākumu mēģinājām padarīt pēc iespējas nepiespiestāku. 70 cilvēku komanda sēdēja, domājot, ka vienkārši klausās piemēroti relaksējošu un pārdomas veicinošu mūziku. Visi bija pārsteigti un neticīgi, kad lomas mainījās un viņiem tika pateikts, ka nākamās 2 stundas viņi mācīsies spēlēt kādu mūzikas instrumentu un tad nāks atpakaļ, lai kopīgi spēlētu skaņdarbu, kas paredzēts 70 cilvēku orķestrim.

Pēc cīniņa par vēlamajiem instrumentiem, komanda sadalījās vairākās daļās – koka pūšamie instrumenti, stīgu instrumenti, sitaminstrumenti un tā tālāk. Nākamo 90 minūšu laikā komandas tika rūpīgi apmācītas spēlēt doto skaņdarbu… soli pa solim, izlaists netika neviens. Pārliecība par saviem spēkiem auga un aizvien pašsaprotamāka kļuva doma par to, ka tas ir iespējams.

Un kā izdevās?

Es nebūtu ticējis, ka 70 cilvēku komanda var tik labi nospēlēt kādu skaņdarbu, apgūstot to tik īsā laika sprīdī. Šķietami nepieveicams uzdevums bija kļuvis iespējams… pateicoties komandas pūliņiem, gribai ļauties notikumiem un savstarpējam atbalstam – spēcīgi vēstījumi jebkuru pārmaiņu un pārstrukturēšanas laikā.

Profesionālie mūziķi bija vislabākās raudzes… gan kā mūziķi, gan arī kā treneri

Telpā valdošo atmosfēru nav iespējams aprakstīt vārdiem, cilvēki pameta pasākumu patiesi sajūsmināti….savu sasniegumu un komandas spēku iedvesmoti, ar optimistisku skatu nākotnē. Vēl pēc divām nedēļām viņi nebeidza par to runāt !! Un personiskās DVD kopijas, peles paliktņi un ekrānasaudzētāji (screensavers), ko mēs izveidojām, ļauj šīs pozitīvās emocijas noturēt un nodrošina paliekošu saikni ar notikušo pasākumu

Brīnišķīgs pasākums….izcils izpildījums

Visi klientu stāsti