Google Japan gets Flat Out - Google Japan

Google Japan izmēģina Klāj Vaļā

Publicēts 2015. gada 16. janv.

Tokijā, dalībnieki no Google Japan piedalījās komandu saliedēšanas aktivitātē Klāj Vaļā: F1, ko organizēja Catalyst Global partneri, Work Happiness Japan. Komandas strādāja, lai uzbūvētu un sacenstos ar reprodukciju F1 sacīkšu automašīnām mazāk kā 2 stundu laikā.

Google dalībnieki bija sadalīti 3 komandās, lai sacenstos viens ar otru F1 sacīkšu automašīnas reprodukcijas izveidē no kartona, izveidotu zīmolu un pēc tam ar to sacenstos ar pārējām komandām līdz pat finiša līnijai. Komandas, nodrošinātas ar Klāj Vaļā kartona materiālu kopumu, instrumentiem un instrukcijām, kopīgi strādāja lai izstrādātu stratēģiju un sadarbojoties uzbūvētu reāla izmēra sacensību automašīnu. Pēc tam viņi izdekorēja savas automašīnas ar savu zīmolu un sagatavojās sacensībām!

Komandas ierindojās ar savām F1 automašīnām uz starta līnijas, un noplīvojot starta karogam, viņi stūma savas mašīnas uz priekšu un taisni atpakaļ! Sacensībās uzvara tika gūta pašos pēdējos mirkļos vienlaicīgi skanot ovācijām un komandu atbalstam! Komandas apsveica viens otru, apbrīnoja viens otra automašīnas un pārrunāja kāda stratēģija uzvarētājiem palīdzēja nostiprināt līderpozīcijas.

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu kā mēs varam noorganizēt Klāj Vaļā: F1 jūsu nākamajā konferencē, komandu saliedēšanas pasākumā vai personāla atpūtas pasākumā.

Visi klientu stāsti