Radošs komandas saliedēšanas pasākums Bank Yahav

Publicēts 2019. gada 30. maijs

Īsumā

Izraēlas vadošais finanšu pakalpojumu sniegšanas uzņēmums Bank Yahav vēlējās noorganizēt radošu komandas veidošanas pasākumu ikgadējās konferences laikā, kas norisinājās Royal Beach Eilatā, Izraēlā.

Galvenie mērķi

  • Izklaidējoša aktivitāte un aktīva līdzdalība
  • Efektīvs rezultāts
  • Radoša, inovatīva domāšana un sadarbība
  • Efektīva savstarpējā komunikācija
  • Grupas dinamika

Uzņēmums izvēlējās komandas veidošanas aktivitāti Blockbusters - tās laikā komandām uzņēmuma galvenie mērķi vai konferences tēma jāiekļauj skatītājiem saistošā filmas treilerī.

blockbusters creative team building activity

Kas notika pasākuma dienā?

Dalībnieki ieradās konferences telpā, kas bija iekārtota kā Holivodas skatuve - ar krāsainiem tērpiem un rekvizītiem. Komandas uzzināja, ka tām būs jāizveido filmas treileris par konkrētu tēmu - proti, jāizdomā sižets, mūzika un jāizvēlas Eilatas dabas ainavas fons.

Pēc aktivitātes atklāšanas komandas aktīvi sāka plānot savas filmas treilera sižetu, tai skaitā, sadalīja lomas un pienākumus. Pēc tam dalībnieki uzvilka savai tēmai atbilstošus tērpus un nākamo pusotru stundu veltīja treilera izveidošanai - producēšanai, scenārijam, fotogrāfijām, lomu iestudēšana un montēšanai. Īpaši saspringti bija pēdējie mirkļi, kad komandas aktīvi montēja treileri, lai to pēc īsa brīža prezentētu žūrijai.

Pēc neilga pārtraukuma komandas atgriezās zālē, lai piedalītos Oskara balvas pasniegšanas ceremonijā. Komandas kopā noskatījās visu komandu filmu treilerus. Zālē valdīja liels prieks un lepnums par katras komandas sasniegto. Pēc tam dalībnieki nobalsoja par labākajiem treileriem, un tika paziņots uzvarētājs.

blockbusters oscar ceremony team building israel

Rezultāts

Blockbuster pasākums bija ļoti veiksmīgs. Dalībnieki, kopīgi sadarbojoties neformālā gaisotnē, daudz uzzināja viens par otru un saprata, ka, efektīvi un ātri strādājot komandā, arī īsā laikā var ļoti daudz sasniegt. Filmas treilera izveidošana prasīja radošas pieejas, aktīvu katra dalībnieka līdzdalību un efektīvu komandas darbu. Dalībnieki atzina, ka tā bija patiesi neaizmirstama pieredze!


Visi klientu stāsti