Dunnhumby svin darbinieku ieguldījumu

Publicēts 2018. gada 5. sept.

Viens no pasaulē vadošajiem datu analīzes uzņēmumiem Dunnhumby, kas konsultē uzņēmumus datu analīzes jautājumos, katru gadu satiekas Indijā APAC pasākumā. Tā laikā vadības komanda ne tikai plāno nākamā gada darbu, bet arī piedalās komandas veidošanas aktivitātē. Dunnhumby uzskata, ka komandas saliedēšana kā daļa no šī pasākuma satuvina komandas dalībniekus, rada piederību kopējam mērķim un veido lielisku vidi iepriekšējā gada sasniegumu nosvinēšanai.

Galvenie rezultāti

  • Uzņēmumam ir svarīgs katrs darbinieks
  • Katram darbiniekam ir jāapzinās savi resursi mūsdienu mainīgajā vidē
  • Šo aktivitāti raksturojošs sauklis - "Vairāk kā dzīve!"

crowning glory dunnhumby

Pasākuma koncepts

d'frens Catalyst India, ņemot vērā klienta mērķus, izstrādāja pasākuma konceptu - pasākuma galvenais uzdevums bija izcelt katra darbinieka ieguldījumu, izmantojot mākslas metodi. Uzdevuma laikā komandām no pārstrādājamiem materiāliem kopīgi bija jārada mākslas darbs punktu tehnikā. Punktu tehnika jeb puantilisms, kas cēlies no senās Austrālijas aborigēnu punktu zīmējumu tehnikas, tiek izmantots dažādos mākslas veidos. Ar šo interesanto tehniku eksperimentē gan mākslinieki, gan grafiskie dizaineri, fotogrāfi un ilustratori.

crowning glory dunnhumby

Pasākuma diena

5.septembra pasākumā, kas norisinājās Andaz Hyatt, New Delhi, piedalījās 600 Dunnhumby darbinieki. Dalībnieki tika sadalīti 30 komandās pa 20.

Pēc neliela ievada komandas, veicot dažādus jautrus uzdevumus, varēja nopelnīt krāsainus pudeļu korķīšus. Katra korķīšu krāsa apzīmēja noteiktu pakalpojuma veidu. Ar nopelnītajiem magnētiskajiem pudeļu korķīšiem komandām bija jāizveido mākslas darbs uz 1.2 m augstiem metāla paneļiem. Katrai komandai bija jāsagatavo 2 paneļi no kopējā lielā mākslas darba. Uzdevumā komandas varēja īstenot ikvienu savu ideju. Vienīgais noteikums - teksta daļai bija jābūt aizpildītai ar baltajiem korķīšiem. Uzdevuma izpildīšanai - korķīšu mākslas darba radīšanai - komandām tika dota 1 stunda.

crowning glory dunnhumby

Uzdevuma izvērtēšanas laikā pudeļu korķīši tika salīdzināti ar darbiniekiem - proti, tāpat kā katrs korķītis ir daļa no lielā mākslas darba, arī katrs darbinieks iegulda kopējo uzņēmuma mērķu sasniegšanā. Radītais mākslas darbs tika asociēts ar kopējo Dunnhumby piedāvājumu klientiem. Tāpat tika uzsvērta resursu pārstrādāšanas un atkārtotas lietošanas nozīme.

Izvērtēšanas laikā d'frens nemanāmi salika kopā visus 60 mākslas darbus, izveidojot lielu mākslas darbu, kas tika sagaidīts ar milzu ovācijām. Svinības varēja sākties!

crowning glory dunnhumby

Rezultāts

Crowning Glory izdevās lieliski! Šis efektīvais uzdevums ar taustāmajiem rezultātiem ne tikai sasniedza klienta mērķus, bet arī aktīvi iesaistīja ikvienu dalībnieku, ļaujot katram piedalīties kopējā mākslas darba un svinību radīšanā. Pasākuma laikā ikviens darbinieks vēlreiz saprata, ka ir svarīga daļa no uzņēmuma, turklāt uzņēmuma starptautiskā komanda guva fantastisku kopēju pieredzi!

Pasākuma laikā radītais mākslas darbs tika izstādīts uzņēmuma biroja telpās kā atgādinājums par lielisko komandas darbu.

Visi klientu stāsti