mp power awards best product

MP Power Awards - labākais pasākumu produkts 2017

Publicēts 2018. gada 28. marts Autors: Daniel Koral

MP Power Awards ir pirmais konkurss kas ir veltīts pasākumu nozarei. Tas cenšas apbalvot vislabākus pasākumus visās nozarēs. Konkursa mērķis ir izcelt labākos pasākumus un projektus, kas saistīti ar pasākumu mārketingu, kā arī apzīmēt vietas ar īpašu pasākumu potenciālu un uzcelt nozares ekspertus.

Katru gadu no 1. janvāra līdz 31. decembrim pasākumi un projekti tiek vērtēti pēc to efektivitātes, radīšanas, īstenošanas metodes un inovācijām. Inovatīva komandas veidošanas aktivitāte "Beat the Box" ieguva balvu par labāko pasākumu produktu 2017. gadā.

"Paldies par uzticību, ko sacensības žūrija mums atkal ir piešķīrusi. Mums ir liels gods, un mēs uztveram to kā apņemšanos turpināt smagu darbu. Mēs izsakām pateicību Catalyst Global Teambuilding tīkla dalībniekiem un mūsu klientiem, bez kuriem šī balva nebūtu iespējama."  Monika Dymacz, Exprofesso izpilddirektore, Polija.

Kas ir „Beat the Box”?

„Beat the Box” ir novatoriskais, progresīvākais komandas veidošanas pasākums, izveidots ar Markus Ruese un Rene Wittek palīdzību. Tas tika izstrādāts 2015. gadā, un tagad ir izplatīts visā pasaulē tikai ar Catalyst Global Teambuilding tīkla starpniecību. Tā bija pirmā šāda veida Escape Room stila spēle uzņēmumiem, kas izmanto empīriskās mācīšanās spēku jautrā un iesaistošā komandas veidošanas aktivitātē.

Kas notiek „Beat the Box” spēlē?

„Beat the Box” spēle sākas ar noslēpumainu video ziņojumu, kurā dīvaina balss pasaka izaicinājumu komandām. Katra komanda stāv pie metāla kastes. Kastē ir četras kārbas, un katra ietver sevī noslēpumus, kas jāatklāj. Atpakaļ skaitīšana sākas. Dalībniekiem ir ierobežots laiks, lai atrisinātu mīklas un uzdevumus. Lai uzvarētu spēlē, viņiem ir jāievada kods elektroniskās kombinācijas slēdzenēm, lai apturētu pulksteni, pirms ir beidzies laiks.

Mācīšanās un attīstības rezultāti

Komandas apvieno savas dažādās individuālās prasmes, atrisinot vairākus uzdevumus, kas rodas spēles gaitā. Dalībnieki mācās strādāt efektīvi ierobežotā laika posmā. „Beat the Box” stimulē novatorisku domāšanu, jo komandas dalībnieki strādā kopā. Dalībnieki apzinās citu indivīdu vērtīgumu, pielietojot radošo loģiku uzdevumu risināšanā. Tādējādi attīstās cieņa un labas attiecības starp komandas dalībniekiem.

Visbeidzot, komandām jāsadarbojas, apvienojot zināšanas, lai atrisinātu galīgo noslēpumu. Komandas iemācās strādāt kopā, vizualizējot visu projektu kopējo ainu. Iegūtas zināšanas no „Beat the Box” spēles ir tieši piemērojamas darba vietai, un tie var tikt atspoguļoti ilgi pēc pasākumu pabeigšanas.

Visi apbalvojumi