Catalyst Teambuilding South Africa izveidoja interaktīvo Lielo Gleznu priekš 3000 futbola Pasaules kausa faniem" /> Pasaules kausa Lielā Glezna - Catalyst Teambuilding Latvia

2010. gada 11. septembris

Catalyst Teambuilding South Africa izveidoja interaktīvo Lielo Gleznu priekš 3000 futbola Pasaules kausa faniem

Dream Team Catalyst Dienvidāfrikā organizēja virkni pasākumu, kuru kulminācija bija vislielākā "Lielā Glezna". Pasākuma pasūtītāji bija "Gold Reef City" atrakciju parks un Johannesburgas pirmā radio stacija "Highveld Stereo". Šī aktivitāte bija paredzēta diviem mērķiem:

  1. Padarīt kaut ko satriecošu, lai vietējie iedzīvotāji bija satraukti par gaidāmo turnīru, kas pirmo reizi notika Āfrikā; un
  2. Izveidot unikālu un laipnu sajūtu simtiem tūkstošu apmeklētāju un fanu no visas pasaules.

Risinājums bija speciāli izstrādāta Lielā Glezna, kas sastāvēja no 588 paneļiem, kuru krāsoja 3000 sabiedrības locekļi 4 vietās Johannesburgā un apkārt. Pabeigtais mākslas darbs ar izmēru 5m uz 20m, tika atklāts nākamajā dienā pēc Pasaules kausa atklāšanas ceremonijas un lepni stāvēja pie atrakciju parka ieejas turnīra laikā.

Pabeigtais Lielās Gleznas augstas izšķirtspējas attēls, kas arī tika izdrukāts un izgatavots uz dzīvības formas reklāmas stendiem, turnīra laikā dekorēja Johannesburgas panorāmu.