2014. gada 11. jūlijs

Catalyst Global ir priecīgi sveikt Work Happiness Japan savā aizvien pieaugošajā starptautiskajā komandu saliedēšanas uzņēmumu tīklā. Work Happiness ir speciālisti organizacionālo reformu konsultēšanā, līderības menedžmentā, jaunu darbinieku treniņu semināros un korporatīvajā komandu saliedēšanā.

2014. gada maijā daudz ceļojušais Catalyst Global izpilddirektors Gajs Beikers (Guy Baker) pirmoreiz apmeklēja Japānu, lai pārlūkotu Catalyst komandu saliedēšanas pasākuma Klāj vaļā: Rikšas (Flat Out Rickshaw) īstenošanu. Tā bija īsta izdošanās. Lai vēl labāk izmantotu sev doto iespēju, Gajs sava apmeklējuma laikā satikās ar vairākiem nozīmīgiem komandu saliedēšanas uzņēmumiem. Satiekot prezidentu Šingo Jošimura (Shingo Yoshimura) un uzņēmējdarbības attīstības menedžeri Ētu “Katsu” Katsuaki” (Etoh “Katsu” Katsuaki) no Work Happiness, viņš uzreiz sajuta saikni starp Work Happiness un Catalyst Global. Work Happiness ir organizāciju reformu konsultēšanas, līderības menedžmenta treniņa, jaunu darbinieku treniņu semināru un korporatīvās komandu saliedēšanas speciālisti, un atrodas Hamamatsu-čo Tokijas centrā. 

Īsi pēc tikšanās Work Happiness izteica savu interesi kļūt par Catalyst Global produktu licences turētājiem Japānā. Katsu izskaidroja, ka viņu ikdiena ir ļoti aizņemta, tāpēc tāpat kā daudziem Catalyst Global licences turētājiem, viņiem bieži nepietiek laika produktu izpētei un attīstīšanai, par spīti tam, ka viņi to saskata kā nozīmīgu sava biznesa daļu. Pēc tam viņš teica, ka Work Happiness turklāt ļoti labprāt gribētu pievienoties globālam līdzīgi domājošu komandu saliedēšanas uzņēmumu tīklam, lai dalītos pieredzē, pārdošanas padomos un izbaudītu šo kopbūšanu! Catalyst Global tam ir pilnīgi piemēroti.

Catalyst Global sveic Work Happiness Japan savā aizvien augošajā komandu saliedēšanas uzņēmumu tīklā, un priecājas, ka Catalyst Global produkti tagad ir pieejami uzņēmumiem Japānā.

Lai saņemtu vairāk informāciju par komandu saliedēšanas aktivitātēm Japānā, lūdzu: sazinieties ar mums

ワークハピネスのモットー

株式会社ワークハピネスでは、「世界中の組織を、”Work Happiness”にあふれるチームに変えること。」をモットーに、スタンス強化系・スキル&ナレッジ強化系など目的に応じた新入社員・若手・管理職研修などの人材開発や、企業の変革期における戦略転換・風土変革などの組織改革コンサルティングを提供しております。