biz-events nav palaiduši garām iespēju iegūt Formula 1 trasi arī savā aktivitātē." /> Komandas un Formula 1 Yas salā - Catalyst Teambuilding Latvia

2010. gada 2. jūnijs

F1 Grand Prix ieradās pirmo reizi Abu Dabī pagājušā gada novembrī ar skaļiem fanfaru skaņiem un publicitāti. Mūsu partneri AAE, biz-events nav palaiduši garām iespēju iegūt Formula 1 trasi arī savā aktivitātē.

Viņiem ir paveicies strādāt ar trim klientiem, kuri vēlējās pieredzēt Catalyst pārsteidzošo Klāj vaļā: Formula 1 izaicinājumu, un viņi izvēlējās to darīt jaunajā trasē Yas salā.

Komandas varēja ne tikai sacensties trasē, bet arī uzbūvēt savas kartona automašīnas tādos pašos pit-stopos un garāžās, kuras izmanto Ferrari un McLaren sacīkšu auto. Ar lielu rūtaino karogu un atbilstošo sacīkšu mūzikas izliekumu biz-notikumiem izdevās atjaunot (līdz zināmam līmenim!) reālu F1 atmosfēru, kurā bija vērojama diezgan nopietna konkurence no iesaistītajām komandām.

Trases īpašnieki, ADMM, bija tik iespaidīti ar Klāj vaļā: Formula 1 izaicinājumu, ka tagad viņi vēlas to pārdot saviem klientiem, un apbalvot uzvarētāju komandas dalībniekus. Balva ir brauciens ar Porsche sporta automašīnu! Brumm! Brumm!

Noklikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk par Klāj vaļā: Formula 1