2017. gada 2. jūnijs

Īrijas lielākā komandu veidošanas kompānijaTeambuilding.ie sadarbība ar Catalyst Global ieviesīs vadošās korporatīvo pasākumu programmas Apvienotajā Karalistē.

Šī gada sākumā, pēkšņi likvidējoties Bluehat Group, Catalyst Global izmantoja iespēju pārvērtēt licenču piedāvājumu Apvienotajā Karalistē. Pēc konkurējošā tenderu procesa, kurā piedalījās vairāki Apvienotās Karalistes pieteikumi no vispazīstamākajiem komandu veidošanas un apmācības uzņēmumiem, Catalyst Global ir piešķīrusi diviem uzņēmumiem tiesības izplatīt savus produktus Apvienotajā Karalistē: Teambuilding.ie un Team Challenge Company.

"Mēs bijām pārsteigti ar pieteikumu apjomu. Tas bija grūts lēmums, " saka Guy Baker, Catalyst Global izpilddirektors . "Mēs meklējām uzņēmumus ar augstu integritāti, ar noteiktu klientu bāzi un plašam zināšanām, un ar aizraušanās spēku komandas veidošanā."

Teambuilding.ie kopš 2011.gada ir saņēmis ekskluzīvu licenci Catalyst Global Īrijā, kas šobrīd ir paplašināta arī Apvienotajā Karalistē, tostarp Anglijā, Velsā un Ziemeļīrijā. Saskaņā ar jauno līgumu, Teambuilding.ie pārdos un izplatīs visus 174 godalgotās Catalyst Global produktus uz šiem tirgiem.

2016.gadā Teambuilding.ie sniedza vairāk nekā 500 pasākumus starptautiski pazīstamām organizācijām, tostarp Google, Jaguar Landrover, un TE Connectivity.

"Mums bija dabiski izvēlēties Teambuilding.ie. Viņiem ir pieredze, un kopš 2011. gada viņi ir ieguvusi "Catalyst Global" licenci Īrija. Viņi saskaņoti strādā  ar starptautiski atzītiem zīmoliem, kā arī piedāvā lieliskus risinājumus maziem uzņēmumiem. Viņu komanda jau labi pārzina mūsu produktu pārdošanu un piegādi ", sacīja Baker.

Teambuilding.ie rīkotājdirektors David Bassett teica:

"Mēs esam priecīgi paplašināties Apvienotajā Karalistē ar mūsu jauno Catalyst Global partnerību. Apvienotās Karalistes tūrisma uzņēmējdarbības nozare ir vērtēta vairāk nekā 9 miljardus sterliņu mārciņu, un, kā mēs to saprotam, tiek prognozēts, ka tā vērtība pieaugs. Mūsu izveidotās attiecības ar Catalyst Global palīdz mums radīt ārkārtēju pieredzi, kuru mūsu klienti atceras uz visiem laikiem. "