2013. gada 3. janvāris

Šo gadu mēs sākam ar labām ziņām - 2012. gada Ziemassvētku vakarā komandu saliedēšanas uzņēmums Agentūra ŪPAS parakstīja ekskluzīvu līgumu sniegt Catalyst komandu saliedēšanas pakalpojumus Lietuvā, Latvijā un Igaunijā.

Ar piecu gadu pieredzi komandu saliedēšanas tirgū un plašu korporatīvo klientu sarakstu, Agentūra ŪPAS (attēlā augstāk) ir ideāls partneris, lai realizētu savu potenciālu šajā tirgū. Mēs smagi strādājam, lai atrastu pareizos cilvēkus, kad ir runa par jaunu partnerību dibināšanu un mūsu ļoti draudzīgās komandu saliedēšanas profesionāļu kopienas paplašināšanu pasaulē. Priecīgā Agentūra ŪPAS komanda noteikti būs ļoti vērtīga Catalyst kultūras attīstībai.

Pēdējo pāris gadu laikā mēs esam nostiprinājušies kā vadošā komandu saliedēšanas komanda Lietuvā un jau attīstījuši plašu portfolio ar komandu saliedēšanas aktivitātēm, un vēlamies turpināt noturēt savu reputāciju. Partnerība ar Catalyst tūlītēji ļauj mums piedāvāt saviem klientiem vēl vairāk izvēļu un dažādus unikālus komandu saliedēšanas risinājumus, un turpināt gūt panākumus. Catalyst uzrauga produktu attīstību un mēs koncentrējamies uz pārdošanu un īstenošanu.

Baltijas reģions šobrīd piedzīvo lielu ienākošā motivācijas biznesa pieaugumu, un šiem ienākošajiem klientiem ir augstas prasības attiecībā uz komandu saliedēšanas pasākumiem. Catalyst ir pazīstami ar savu kvalitāti un inovācijām komandu spēļu izstrādē un mums piemīt vajadzīgā profesionalitāte, lai sniegtu šos pakalpojumus – kopā mēs esam uzvarētāji!

Darius Lomsargis Agentūra ŪPAS direktors

Ja jūs meklējat komandu saliedēšanas pasākumus, konferences uzmundrinātājus, ledlaužus, izbraukuma komandu aktivitātes vai interaktīvās biznesa simulācijas Viļņā, Rīgā vai Tallinā lūdzu, apmeklējiet www.catalystteambuilding.lt