2012. gada 19. decembris

Mēs esam ļoti lepni iepazīstināt jūs ar vēl vienu jaunu dalībnieku Catalyst Global Network.

Vakar Dani Polajnar (Team Building Academy direktors) un Luka Jan (projekta vadītājs) tikās „Grosvenor” hotelī Londonā ar Catalyst direktoriem Mark Davenport un Rob Yeung, lai oficiāli reģistrētu mūsu aizraujošās jaunās partnerattiecības.

Komandas veidošanas akadēmija (TBA) ir organizācija, kuras uzdevums ir veicināt komandas darbu, pamatojoties uz kvalitātes komandas veidošanas programmām. TBA darbojas komandu veidošanas programmu sagatavošanas, moderēšanas, organizēšanas un īstenošanas jomā. Papildus tam viņi organizē arī interaktīvus komandu veidošanas pasākumus, biznesa seminārus un konferences, kā arī pētījumus un konsultācijas par komandas darbu.

Ar centrālu biroju Ļubļanā, viņi tagad piedāvās unikālu "Catalyst Team Building" pasākumu klāstu Slovēnijā, Austrijā, Ungārijā un Horvātijā.

Mark Davenport, Catalyst direktors, komentē: "Team Building Academy ir ceturtā komandu veidošanas kompānija, kas šogad parakstīs ekskluzīvu licenci ar mums. Šis ir īsts pagrieziena punkts mūsu globālā tīkla paplašināšanā, jo daudzi izveidotie komandu veidošanas uzņēmumi tagad atzīst Catalyst radošo komandu programmu pozicionēšanas vērtību savā portfolio. Daži no mūsu lielākajiem veiksmes stāstiem ir veidojuši partnerību ar profesionāliem komandas veidošanas operatoriem, kurus augstu vērtē viņu reģionālie klienti. TBA noteikti ir viens no šīm veiksmīgiem uzņēmumiem."