2015. gada 24. marts

Catalyst Global ar sajūsmu paziņo par jauno partnerību ar Team Up Events, kas ir ieguvis ekskluzīvu licenci pārdot un izplatīt Catalyst komandu saliedēšanas produktus Jaunzēlandē

Team Up Events ir komandu saliedēšanas uzņēmums, kas darbojas Oklendā, Taurangā, Hamiltonā, Kraistčērčā, Rotoruā, Taupo, Velingtonā, Kraistčērčā un reģionālajos centros visā Jaunzēlandē. Team Up Events lepojas par to, ka spēj būt oriģināli, spēj sniegt pārbaudītas vērtības un būt aizrautīgi veidojot savu klientu pasākumus, pielāgojot tos individuālajām vajadzībām.

Ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi Korporatīvās Apmācībās, Komandu Saliedēšanā un Augsta Līmeņa Sporta Aktivitāšu Apmācībā Stu Robertson un viņa komanda paplašina Catalyst komandu saliedēšanas tīkla zināšanas un plašu pieredzi kopumā.

Stu sadarbību ar Catalyst Global redz, kā lielisku iespēju dot Jaunzēlandes uznēmumiem vismodernākās un jau pārbaudītas komandu saliedēšanas programmas un aktivitātes, kas ir pieejamas visā pasaulē.

“Mēs esam ļoti lepni kļūt par daļu no arvien pieaugošā Catalyst Global tīkla visā pasaulē. Kā ekskluzīvas licences īpašnieki Jaunzēlandē un dalībnieki šajā ausgti attīstītajā tīklā, Team Up Events tagad var piedāvāt virkni inovatīvas un pārbaudītas komandu saliedēšanas programmas un aktivitātes, kas nekad agrāk nav bijušas pieejamas Jaunzēlandes tirgū.”

Stu Robertson, Izpilddirektors | Team Up Events

“Sadarbība ar Team Up Events is stratēģisks solis, kas nodrošinās to, ka Catalyst komandu saliedēšanas produkti tiks pārdoti un nogādāti atbilstoši mūsu augstajiem standartiem arī Jaunzēlandē. Mēs arī esam ļoti ieinteresēti pieredzē, kādu Stu un viņa komanda pienesīs Catalyst Team Building tīklam. Sadarbība un dalīšanās pieredzē starp Catalyst partneriem, ļauj mums ieviest inovatīvākos risinājumus šajā nozarē. Tagad, kā lielākais komandu saliedēšanas tīkls pasaulē, mēs esam jaunu ideju līderi mūsu nozarē. Tā rezultātā, mēs spējam turpināt attīstīt izcilus, mūsdienīgus un radošākus risinājumus, kas izceļas uz citu fona. ”

Guy Baker CEO | Catalyst Global

Populārākajiem Catalyst komandu saliedēšanas pasākumiem, ieskaitot, Klāj vaļā: Formula 1, Go Team, Trade Winds, Crescendo, un Žurku Slazds, tagad pievienojas Team Up Events inovatīvās, aizraujošās un galvenokārt  jautrās komandu saliedēšanas programmas un piedāvājumi.

Lai iegūtu vairāk informācijas vai lai būtu pirmie, kas izmēģina Team Up Events jaunās Catalyst komandu saliedēšanas programmas Jaunzēlandē apmeklējiet Team Up Events mājaslapu vai sazinieties ar viņu Pasākumu Koordinatoriem jau šodien 0800 TEAM UP (0800 832687)

Mājas lapa: http://teamupevents.co.nz/