2017. gada 29. maijs

Team Challenge Company ir piešķirtas ekskluzīvas tiesības pārdot un izplatīt Catalyst Global produktus Skotijā, kā arī tiesības pārstāvēt produktus Anglijas tirgū. Paredzams, ka partnerība mainīs arī komandas veidošanas pasākumus Skotijā un Anglijā.

Team Challenge Company piedāvā jau vairāk nekā 400 izcilo korporatīvo pasākumu katru gadu vairākām pasaules veiksmīgākajām organizācijām, tostarp BP, KPMG un Standard Life Investments. Kā Catalyst Global pakalpojumu sniedzējs, Team Challenge Company ir gatava veikt paplašināšanās stratēģiju, orientējoties uz jaunām nozarēm, tostarp farmācijas un jaunas tehnoloģijas.

Interaktīvās gamifikācijas biznesa spēles

Catalyst Global investīcijas digitālajā gamifikācijā ļaus Team Challenge Company attīstīties ar novatoriskām aktivitātēm, piemēram, Peak Performance, interaktīvu uz planšetdatoriem balstītu spēli, kas prasa komandām virzīt klientus uz Everesta kalnu ar izaicinājumiem tiešraidē. Šie izstrādājami ļaus komandām strādāt kopā, neatkarīgi no tā, kur tie ir, daloties zināšanās un motivēt viens otru, lai sasniegtu izvirzītos mērķus.

Piekļuve globālajam tīklam

Papildus pieejai Catalyst Global produktiem, Team Challenge kompānija var izmantot kompanijas tīklu, lai izplatītu savus produktus. Kompānijas klienti, kuriem ir starptautiska pieredze, arī var gūt labumu no komandas attīstības praksi saskaņotības, jo Apvienotajā Karalistē notiekošie pasākumi var tikt atkārtoti globālā mērogā ar ārvalstu partneru palīdzību.

Gerard Crowley, Team Challenge Company direktors saka:

"Mēs esam sapratuši, ka digitālās gamifikācijas ieviešana korporatīvos pasākumos ir ļoti efektīvs veids, kā iesaistīt un motivēt uzņēmumu pārstāvjus. Šī partnerība dod mūsu Lielbritānijas klientiem pieeju lielākajam komandu veidošanas pasākumu portfelim pasaulē. Catalyst Global ir viena no visvairāk ievērotajām si nozares organizācijām. Tās produkti un prātīgas spēles motivē un veicina progresu tādā veidā, ko ar citam darbībām un aktivitātēm nevar sasniegt. Mēs esam satraukti, ka mūsu klienti var saņemt jaunākās un efektīvākās tehnoloģijas. " 

Guy Baker, Catalyst Global izpilddirektors komentēja:

"Mēs esam gandarīti, ka tik labi cienītā un ar entuziasmu pilna komanda pārstāv mūsu produktus Apvienotajā Karalistē. Catalyst Global tīkls veicina mūsu partneru sadarbību un dalās ar savu pieredzi. Team Challenge Company sniedz savu daudzgadīgo pieredzi un unikālu pieeju nozarei, kas dod labumu mūsu partneriem un viņu klientiem visā pasaulē. Mēs ceram uz ilgstošu un abpusēji izdevīgu sadarbību."