2015. gada 16. februāris

Scarlett Entertainment, Global Entertainment Speciālisti ir izvēle numur viens Destination Entertainment. Scarlett's Komandu Saliedēšanas speciālisti Honkongā ir Catalyst Global komandu saliedēšanas tīkla partneri Team Building Asia.

Kas gan pasākumu organizēšanas industrijā nav dzirdējis par Scarlett Entertainment & Media? Kā viens no populārākajiem galamērņu izklaides speciālistiem visā pasaulē pārstāvot vairāk kā 5,000 pasākumus 100 dažādās norises vietās visā pasaulē, Scarlett ir sinonīms ar pasaules klases, augstas klases pasākumiem. Viņiem ir augsta līmeņa klienti, ieskaitot augsta līmeņa starptautiskas kompānijas un pasākumus.

Ar uzsvaru uz ģeogrāfisko specializāciju, Scarlett Entertainment ir pazīstami ar to zināšanām un pieredzi vietējā tirgū. Tieši tāpēc, tie veicina Team Building Asia, kā viņu Āzijas komandu saliedēšanas speciālistus.

Team Building Asia ir strādājusi ar vairāk nekā 95,000 dalībnieku vairāk kā 1,500 pasākumos, lepojoties ar iegūto reputāciju, kā vienīgiem inovatīvākajiem un radošākajiem komandu saliedēšanas pasākumu organizatoriem Āzijas-Klusā okeāna reģionā, nodrošinot labākos komandu saliedēšanas risinājumus atbilstoši klientu vajadzībām.

Nesenā intervijā Scarlett Entertainment, Stuart Harris, līdzdibinātājs un CEO Team Building Asia skaidroja, ko viņi dara, kāda ir viņu misija, specializācija uz vietējo tirgu un atspoguļoja savus galvenos komandu saliedēšanas risinājumus -

visi Catalyst Global Komandu Saliedēšanas pasākumi ir pieejami visā pasaulē izmantojot mūsu tīklu.

Iepazīstieties ar interviju ar Scarlett Entertainment un Stuart Harris no Team Building Asia.

Catalyst Global komandu saliedēšanas produkti ir pieejami Honkongā, Makau un Šanhajā caur Team Building Asia. Sazinieties ar Stuart Harris un viņa komandu jau šodien, lai uzzinātu, kā viņi var pielāgot kādu komandu saliedēšanas aktivitāti jūsu pasākuma vajadzībām.