2017. gada 11. aprīlis

Mēs esam priecīgi iepazīstināt ar Premio Teambuilding, jaunu Catalyst Global komandu veidošanas tīkla dalībnieku, kam ir ekskluzīva Catalyst Global licence, un kas piegādā komandas veidošanas produktus Kostarikā un Panamā. Šis ir aizraujošs solis turpmākai milzīgai ietekmei Catalyst Global komandas veidošanas programmām priekš Centrālajai un Dienvidamerikai.

PREMIO Teambuilding ir starptautiski atzīta uzņēmuma PREMIO DMC meitas uzņēmums, kas piegādā pilna servisa pārvaldības pakalpojumus Kostarikā, un izstrādā pielāgotas programmas saviem klientiem. Tās panākumi ir balstīti uz jaunu pieeju, kas bija izstrādāta, lai uzlabotu klientu mērķus un sniegtu tādu pieredzi, kas uz visiem laikiem ietekmēs viņu dzīvi.

"Mēs, PREMIO Teambuilding, esam ļoti priecīgi sākt šo ceļojumu kā Catalyst Global partneris. Mēs patiešām ticam, ka Teambuilding pieredze ir svarīga ikvienai organizācijai, kas vēlas strādāt efektīvāk un harmoniskā vidē. Mēs tiecamies pēc izcilības, un mēs esam pārliecināti, ka šī sadarbība ir svarīgs solis un panākumu sastāvdaļa šajā biznesā. Tas ir mūsu gods būt daļai no šiem komandas veidošanas speciālistiem visā pasaulē. Mēs esam gatavi doties ceļojumā! "

Rolando Ramirez, ģenerāldirektors un partneris, Premio Teambuilding (Catalyst Costa Rica & Panama)

"Kā galvenais speciālists MICE industrijā (sanāksmes, stimulējošie pasākumi, kongresi un notikumi), Premio ir ļoti lepns, ka Catalyst "pasaule" tiek piedāvāta arī Kostarikā. Tas ir ideāls "team-building" galamērķis. Catalyst Global profesionāli izstrādāti komandu veidošanas pasākumi un biznesa spēles kopā ar globālo partneru tīklu ļaus Premio jaunajam meitasuzņēmumam Premio Teambuilding izpildīt savas klientu prasības. Mēs redzam daudz izaugsmes priekš mums, gan vietējā, gan starptautiskā mērogā, ņemot vērā, ka Kostarikā ir plaukstoša ekonomika vietējo uzņēmējam un vispāratzītam starptautiskiem uzņēmumiem. "

Helena Chavarría, prezidents un Premio DMC dibinātājs.

Pagājušajā nedēļā Catalyst Global komanda devās uz Kostariku, lai piegādātu vairākas mācību dienas PREMIO komandai. Apmācības ietvēra produktu zinātību attiecība uz pārdošanu un piegādi, kā arī bija mazliet laika, lai izpētītu pasakainas lietas un vietas ko darīt un redzēt Kostarikā. Mark Davenport, biznesa attīstības vadītājs, atgriežoties no brauciena, ļoti atzinīgi novērtēja PREMIO komandas aizrautību un centību. 

"Premio DMC demonstrē arvien pieaugošo tendenci mūsu komandas veidošanas risinājumu vērtības realizēšanai, kas ļauj izveidotajiem DMC uzreiz ieviest bagātīgu radošo ideju klāstu esošajā portfolio. Esmu priecīgs par šo jauno partnerību un zinu, ka Premio DMC sniegs "Catalyst Global Network" milzīgo pieredzi. "

Mark Davenport, biznesa attīstības vadītājs, Catalyst Global

Mēs ceram strādāt ciešā sadarbībā ar PREMIO komandu, un gaidam no viņiem aizraujošas lietas komandu veidošanā.