Ātruma Slāpes - laika un kustības pētījumu miniatūrā. Ātruma Slāpes ir dinamiska galda spēle, kas dalībniekus aktīvi rosina pārskatīt un uzlabot savu sniegumu. " /> Jaunā komandas aktivitāte procesa uzlabošanas izpētei - Catalyst Teambuilding Latvia

2010. gada 17. novembris

Mēs tikko esam palaiduši Ātruma Slāpes - laika un kustības pētījumu miniatūrā. Ātruma Slāpes ir dinamiska galda spēle, kas dalībniekus aktīvi rosina pārskatīt un uzlabot savu sniegumu.

Sastopoties ar sajauktām dažādām sastāvdaļām, komandām ir jāpārslēdz domāšana, lai īsajā laikā, veiksmīgi savienotu kopā virkni dažādu auto sastāvdaļu. Plūsmas optimizācija ir ļoti nozīmīga, lai gūtu panākumus, jo komandu izdevums ir izveidot efektīvu montāžas līniju, kas mašīnas būvē burtiski sekunžu laikā.

Tagad ir svarīgākais laiks procesa uzlabošanai. Ātruma Slāpes ir lieliska platforma diskusiju uzsākšanai praktisku prieku kontekstā. Ar apstiprinātu pārdošanu Dienvidāfrikā, AAE un Āzijas reģionos šī aktivitāte ir pierādījusi, ka tā piedāvā patiesu ieguldījumu un atdevi klientiem, kuri meklē rezultatīvo komandas veidošanas pasākumu!

Noklikšķiniet šeit, lai uzzinātu sīkāku informāciju par Ātruma Slāpēm