2016. gada 21. marts

Catalyst Global lepojas iepazīstināt jūs ar savu pirmo jauno partneri 2016.gadā. Maxin PRAGUE ir saņēmuši zelta dalības licenci, lai kļūtu par ekskluzīvu Catalyst komandas veidošanas produktu izplatītāju Čehijas Republikā.

Maxin PRAGUE, kuru 1999. gadā izveidoja nozares eksperte Jarmila Skorikova, ar savu daudzveidīgo pieredzējušo profesionāļu komandu, kas veltīta izcilam servisam, tiek uzskatīta par vienu no vadošajām kompānijām savā nozarē Prāgā un Čehijā. Viņi piedāvā saviem klientiem profesionāli pielāgotus pakalpojumus visiem sanāksmju, konferenču un pasākumu aspektiem.

 

"Vienošanās starp Maxin PRAGUE vadību par to, ka mēs vēlējāmies pievienoties Catalyst tīklam, bija tūlītēja, kad mēs uzzinājām, ka šāda lieta pastāv un kad redzējām Catalyst prezentācijas. Mēs esam pieraduši pie enerģiskiem pasākumiem, kā arī ļoti ekskluzīvu kopienu atvērtībai visā pasaulē, un mēs uzskatām, ka Catalyst ļoti drīz var kļūt par mūsu jaunu spēcīgu sabiedroto. "

                  Jarmila Skorikova, CEO un dibinātājs, Maxin PRAGUE

 

"Mūsu tīkls aug vairāk un vairāk, un Maxin PRAGUE demonstrē arvien pieaugošo tendenci par DMC izpratni Catalyst piedāvājumā. Mūsu "pabeigti" komandas veidošanas risinājumi ļauj DMC operatoriem uzreiz ieviest daudz radošu koncepciju savā esošajā portfelī. Atbalsts un apmācība, ko viņi saņem no Catalyst Global, rada iekšēju uzticēšanos un ļauj viņiem ātri apmācīt komandas veidošanas speciālistus. Catalyst nodrošina Maxin PRAGUE ar saviem produktiem, piedāvājot viņiem izmantot savus risinājumus, un ievērojami palielinot ieņēmumus no komandu veidošanas pārdošanas. "

                  Mark Davenport, biznesa attīstības vadītājs, Catalyst Global

 

Prāga un piedzīvojumu sacensības iet roku rokā. Tā ir ideāla vieta dārgumu medībām. Maxin PRAGUE balstās uz lielu pieredzi, izstrādājot kultūras planšetdatoru spēles un pilsētas mītiņus. Viņi ir ideāls partneris, lai piegādātu mūsu Go Team dārgumu medības tehnoloģiju Čehijā.

Maxin PRAGUE tic, ka "DETAĻAS VEIDO IZCILĪBU", un lepojas dzīvot ar šo moto katru dienu. Šeit pie Catalyst Global šīs vērtības kļūst taisnīgas, un mēs noteikti jūtam, ka mēs esam atraduši "pareizo noskaņu" ar Maxin PRAGUE komandu.

Mēs ceram uz ļoti gaišu nākotni kopā