2014. gada 10. jūlijs

Divi neatkarīgi komandu saliedēšanas uzņēmumi ir apvienojuši savus spēkus, lai uzņemtos ekskluzīvo Catalyst Teambuilding licenci Krievijai. Mēs priecājamies uzņemt savā globālajā kopienā Oļu un Eļenu Kastensones (Ola and Elena Kastensson) (Russkie-Prostori) un Mariju Varlamovu (Maria Varlamova) (Fabrika).

Mūsu ātrā izaugsme Austrumeiropā jau liecināja, ka nepaies vairs ilgs laiks, pirms kāds uzņēmums pievērsīsies Catalyst Teabuilding produktu potenciālam Krievijā. Tas, ko mēs nebijām gaidījuši, bija fakts, ka divi uzņēmumi uzrunās mūs vienlaikus!

“Šajā situācijā mēs normālā gadījumā izvērtētu abus uzņēmumus un izlemtu par labu atbilstošākajam, lai turpinātu sarunas ar vienu partneri. Taču pēc tam, kad bijām devušies uz tikšanos ar abiem uzņēmumiem, mēs sapratām, ka abiem ir iespaidīgas priekšrocības, no ļoti dažādiem tirgus perspektīvas aspektiem. Mums labi atbilda Fabrika un Russkie Prostori, un mēs bijām nonākuši neparastā pozīcijā, jo vienādi pievilcīgi mums šķita abi potenciālie partneri.

Mēs viņiem piedāvājām risinājumu – atklātu sarunu, kurā viņi saprastu savas kopējās stiprākās īpašības pastāvošajā tirgū. Tā arī notika un tika parakstīta vienota partnerība ar Krieviju, tāpēc mēs esam ļoti lepni, ka veicinājām līdz šim nebijušu sasniegumu Catalyst Global vēsturē.”

Marks Deivenports (Mark Davenport) -  Catalyst Global direktors

Oļa, Eļena un Marija visas trīs pievienosies mums nākamnedēļ mūsu Eiropas samitā Londonā, kur viņām būs iespēja satikties un sadarboties ar citiem līdzīgi domājošiem komandu saliedēšanas profesionāļiem viņu reģiona apvidū.

Lai iegūtu vairāk informācijas par komandu saliedēšanas aktivitātēm Krievijā, lūdzu, apmeklējiet www.catalystteambuilding.ru