2014. gada 12. maijs

Mēs turpinām veidot sadarbības ar pasaules vadošajiem komandu saliedēšanas uzņēmumiem. Šoreiz mēs devāmies uz Ziemeļiem uz Somiju un esam lepni, ka varam aicināt Seikkailu mūsu globālajā kopienā.

Seikkailu ir izņēmuši vienīgo licenci Catalyst komandu aktivitāšu pasākumu realizēšanai Somijā. Ar zināšanām komandu saliedēšanā, Seikkailu ir pazīstami ar saviem izcili iesaistošajiem pasākumiem un ir pirmrindnieki pasākumu mārketingā Somijā. Šobrīd viņi ir gatavi ieviest Somijas komandu saliedēšanas tirgū pavisam jaunu dinamiku.

Kā viens no pirmajiem komandu saliedēšanas uzņēmumiem Somijā, mēs vienmēr esam ar vienu aci vērojuši Catalyst progresu. Tāpat kā Seikkailu viņi vienmēr nozarē uzturēja augsta līmeņa godīgumu, tāpēc mēs ļoti lepojamies, ka pievienojamies šim komandu saliedēšanas profesionāļu tīklam.

Tā kā mēs zem Fincentive zīmola esam arī motivējošais uzņēmums mēs daudz strādājam ar ārzemju uzņēmumiem, kuriem mēs meklējam visradošākos un uzticamākos partnerus, kas darbojas viņu vietējās atrašanās vietās. Būšana Catalyst kopienas sastāvā sniedz konkurētspējīgas priekšrocības un uzticību, meklējot cienījamus komandu saliedēšanas pasākumu sniedzējus mūsu klientiem. Catalyst ir radījis kaut ko unikālu, jo nevienai citai organizācijai nav globāla mēroga neatkarīgu komandu saliedējošo uzņēmumu tīkls.

Mēs patiešām priecāsimies satikt citus komandu saliedēšanas pasākumu piegādātājus visur pasaulē, dalīties ar produktiem, pieredzi, zināšanām un labākajām praksēm. Mēs savukārt dalīsimies ar savu pieredzi personāla veiktspējas uzlabošanā, zināšanām un tehnikām saistībā ar mūsu Fincentive rīkiem

Timo Heinaro, Seikkailu izpilddirektors

Jebkuram komandu pasākumam Somijā, iekštelpās vai brīvdabā, mēs Seikkailu esam snieguši plašu klāstu konferences aktivizētāju, uzņēmējdarbības spēļu, sadarbības vingrinājumu un pārsteidzošu motivējošo pasākumu. Sākot ar maza apmēra 10 dalībnieku sapulci, līdz pat konferencei, ko apmeklē tūkstoši, Seikkailu var nodrošināt jūsu komandu saliedēšanas vajadzības.

Catalyst Global sveic savā lokā draudzīgos somus!

Lai uzreiz iepazītos ar gataviem aktivitāšu komplektiem vai detalizētiem risinājumiem, kas piemēroti jūsu vajadzībām, lūdzu, sazinieties ar:

timo@seikkailu.fi