2015. gada 1. septembris

Catalyst Global ir lepns paziņot par jaunām partnerattiecībām ar „Kadoma” komandu, kura ir iegādājusi licenci, lai pārdotu un izplatītu Catalyst komandas veidošanas produktus Kolumbijā.

„Kadoma” ir komandu veidošanas un apmācības uzņēmums Kolumbijā, kura galvenais birojs atrodas Bogotā. Viņu ekspertu grupa vada programmas galvenās Kolumbijas pilsētās (Bogota, Kartahena un Medeljina) priekš arvien lielākam daudznacionālo korporāciju skaitam, kas darbojas Kolumbijā, MICE tirgum, kā arī vietējiem uzņēmumiem un organizācijām.

Catalyst Global izpilddirektors Guy Baker apmeklēja Kolumbiju, lai ierosinātu personāla apmācību programmu kopā ar ekspertu koordinatoru Elves Costa no kaimiņos esošās Brazīlijas uzņēmuma „Conquistar”.

"Sadarbība ar „Kadoma” nodrošinās to, ka Catalyst komandas veidošanas produkti tiek pārdoti un piegādāti ar mūsu augstākajiem standartiem visā Kolumbijā. Mēs esam iespaidīti ar Kadomas draudzīgu un zinošu personālu, kas ir vērsts uz komandas veidošanas pieredzes nodrošināšanu ar ilgstošiem rezultātiem. Tāpat iespaidīgas ir arī Kadomas attiecības ar vietējām Kolumbijas jauniešu organizācijām, kas labi pielāgojas Catalyst Global kultūrai."

Guy Baker, Catalyst Global izpilddirektors

Daniel redz partnerattiecības ar Catalyst Global kā aizraujošu iespēju paplašināt savu darbību iekštelpu pasākumiem un interaktīvām biznesa spēlēm. Viņš izteica satraukumu par zināšanām, ko varētu iegūt, sadarbojoties ar Catalyst Global partneriem visā pasaulē.

"Mēs esam ļoti pagodināti un lepni kļūt par Catalyst Global partneri, kas ir lielākais un labākais komandas veidošanas programmu piegādātāju tīkls pasaulē. Ar šo partnerību „Kadoma Outdoors” (Catalyst Kolumbija) var piedāvāt vislabāko, slavenāko un lielāko novatorisko komandu veidošanas programmas klāstu Kolumbijas tirgū."

Daniel Trujillo, „Kadoma Outdoor” līdzdibinātājs un izpilddirektors

Catalyst komandu veidošanas programmu klāsts, tostarp arvien populārākie pasākumi Klāj vaļā: Formula 1, Ātruma Slāpes, Lielā Glezna un Go Team, tagad pievienojas Kadoma inovatīvām, iesaistošām un jautrām komandu veidošanas programmām.

Lai iegūtu vairāk informācijas un būtu pirmais, kurš piedzīvos Kadomas jauno Catalyst komandu veidošanas programmu klāstu Kolumbijā, apmeklējiet Kadomas mājas lapu vai sazinieties ar augsti kvalificētu pasākumu koordinatoru jau šodien: +57 317 3742026.

Mājas lapa : www.kadoma.co