2014. gada 1. oktobris

Bluehat Group, Catalyst Teambuilding partneris Lielbritānijā, ir paplašinājis savu uzņēmējdarbību arī ASV.

Bluehat Group šodien, 2014. gada 1. oktobrī lepni paziņo, ka turpmāk mēs Catalyst Global vārdā vadīsim Amerikas nodaļu Aleksandrijā, Virdžīnijas štatā. Mēs vēlamies pateikties Džimam Valleram (Jim Waller), Catalyst Events (ASV) prezidentam par ASV vadības grožu nodošanu mūsu Bluehat Group un ceram gūt lielus panākumus. Mēs novēlam Džimam patīkamu aiziešanu pensijā.

Catalyst Group ir izveidots nopietns tīkls ASV un mēs ceram veidot iespējami daudz, aizraujošus pasākumus visā kontinentā. Mēs sveicam savā Bluehat komandā Keitiju Kaizeri (Katie Kaiser) – jauno darbības vadītāju (ASV) – mēs esam pārliecināti, ka viņa nodrošinās uzņēmuma izaugsmi, mums veidojot komandu, kas ir stiprāka nekā jebkad.

Tims Šeplijs (Tim Shepley) Bluehat Group izpilddirektors

Šī ir ļoti aizraujoša notikumu attīstība gan man, gan visiem pārējiem. Džima aizrautība ar dārzkopību un riteņbraukšanu viņam noteikti neatstās daudz brīvā laika, un mums pietrūks viņa lielās pieredzes, atbalsta un piedzīvojumu meklētāja dabas. Man ir liels prieks, ka Bluehat uzņēmās vadīt Catalyst ASV, sasniedzot tos pašus panākumus, kas Bluehat Group ir Lielbritānijā. Mēs patiesi būsim inovatīvākie globālie speciālisti visā ASV tirgū!

Keitija Kaizere (Katie Kaiser), darbības vadītāja (ASV) Bluehat Group

Vairāk par šīs partnerības stiprajām pusēm var uzzināt www.catalystevents.com un www.bluehatgroup.co.uk