Rotaļlietu Rūpnīca iesaistīja 200 konferences delegātus, kas kopā strādāja, lai ražotu koka rotaļlietas labdarībai." /> Pie ražošanas līnijas ir karsts! - Catalyst Teambuilding Latvia
Toy Factory Charitable Team Building Activity

2011. gada 9. novembris

Mēs esam tikko piegādājuši vēl vienu veiksmīgu uz KSA vērstu komandas aktivitāti. Rotaļlietu Rūpnīca iesaistīja 200 konferences delegātus, kas kopā strādāja, lai ražotu koka rotaļlietas labdarībai.

Catalyst partneri no Team Building Asia pabeidza TE Connectivity konferences programmu Šanhajā. Strādājot kopā 18 komandās, tās izveidoja ražošanas līnijas, lai izveidotu spilgti krāsainas koka rotaļlietas. Kastes ar sacīkšu automašīnām, laivām un lidmašīnām pēc pasākuma pabeigšanas bija nogādāti bērnu labdarības organizācijām.

Rotaļlietu Rūpnīca bija ļoti labi uztverta, kur bija pozitīva komandas pieredze. Tā ļāva delegātiem aktīvi iesaistīties uzņēmuma sociālajā atbildībā.

Svētku sezona tuvojas ātri! Ja jūs meklējat komandas aktivitātes ar Ziemassvētku garu, tad Rotaļlietu rūpnīca varētu būt ideāls pasākums, lai padarītu jūsu komandu par "Ziemassvētku vecīša maziem palīgiem".

Noklikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk par Rotaļlietu Rūpnīcu