2016. gada 9. jūnijs

Catalyst Global turpina virzīties tālāk uz Eiropu. Pēc mūsu nesen izveidotam partnerattiecībām Čehijā nāk stratēģiska alianse ar Polijas komandu veidošanas speciālistiem no ExProfesso.

Dibināta 2003.gadā, ExProfesso ir bagāta pieredze un radošums, kad runa ir par simulācijas spēļu un lomu spēļu izstrādi. Catalyst kopiena balstās uz sadarbības principiem un zināšanas apmaiņu. Mēs esam ļoti satraukti par šo "ieskatu spēlēšanā", ko ExProfesso var dot Catalyst tīklam.

Kāpēc Catalyst?

"Vienmēr ir nepieciešams būt novatoriskam, pārsteigt mūsu klientus ar "kaut ko jaunu" un "kaut ko svaigu"- mēs pastāvīgi meklējam jaunas idejas, un mēs vienmēr esam nesātīgi šajā jomā - tāpat kā mūsu klienti ;) Tāpēc mēs stingri ticam Catalyst Global komandu veidošanas tīkla izpratnei. Un mēs esam tik ļoti priecīgi sadarboties ar jums visiem!"

Monika Dymacz (ExProfesso direktore)

Komandas veidošanas nākotne Polijā?

"Pavadot vērtīgu laiku kopā ar Polijas komandu, es zinu, ka tāpat kā citi Catalyst Global komandu veidošanas tīklā partneri, viņus iedvesmo kultūra, zinātne, sports un cilvēku uzvedība. Viņi pārņēma "Millennial" pieeju, veidojot komandas veidošanas aktivitātes. Mēs esam ļoti priecīgi, ka Polijā ir pieejamas "dzīvības uzlaušanas" spēles, piemēram, "Fresh Biz", "Beat Box" un "Big Picture".

Mark Davenport, Catalyst Global direktors

Ja jūs meklējat uzticamu partneri Polijā, lai stiprinātu savas komandas efektivitāti, jūs droši varat vērsties pie ExProfesso.