2014. gada 19. decembris

Catalyst Global lepni paziņo, ka Event Masters Belgium ir pievienojušies Catalyst Global komandu saliedēšanas tīklam.

Event Masters komandu saliedēšanas nodaļai ir vairāk nekā 20 gadu pieredze radošu un inovatīvu pasākumu rīkošanā. Par spīti tam, ka viņiem jau ir vairāk nekā 50 dažādi pārbaudīti koncepti, no kuriem viņu klienti var izvēlēties, Event Masters nepacietīgi gaida iespēju būt vienīgajam Catalyst Global produktu pakalpojumu sniedzējam Beļģijā, īpaši uzņēmējdarbības spēļu un mūzikas pasākumu jomā.

Event Master piedāvājumā 2015. gada pirmajā ceturksnī parādīsies arī izcilā Catalyst Global tīkla interaktīvā vakariņu spēle Battle of the Tables. Tā ir ļoti elastīga, pilnībā personalizēta un izcili iestudēta aktivitāte, kas pārvērtīs jūsu grupas komandās – turklāt vakariņu laikā! Drīz tā pievienosies Catalyst Global tīklam.

Event Masters izpilddirektors Berts Knuts (Bert Knuts) un komplementārais dalībnieks Džonijs Makiels (Johnny Machiels) nesen devas uz Lionu, lai pieredzētu vēl viena Catalyst Global komandu saliedēšanas partnera, Eagles Team Building France grandiozu Orchestrate īstenošanu 600 dalībniekiem!

Event Masters nav parasts komandu saliedēšanas uzņēmums, slavējamas ir viņu KSA aktivitātes.  Event Masters ir Cunina strukturālais partneris, un piedalās četrdesmit Cunina bāreņu apmācībā, kas ļaus viņiem kļūt par kopienas medicīniskajiem asistentiem Himalaju reģionā Nepālā. Novembrī Džonijs uz laiku pārtrauca savu filantropa darbu Nepālā, lai satiktos ar Āzijas uzņēmumiem Catalyst Global komandu saliedēšanas konferencē Asia Zone 2014.

Event Masters pievienošanās nozīmē, ka Catalyst Global komandu saliedēšanas tīklā šobrīd ir jau 40 uzņēmumi!

Uzzini vairāk par Event Masters :  www.eventmasters.be