2015. gada 19. augusts

Catalyst Global ir priecīgi paziņot par jaunu partnerību ar „Challenge Group”, kas ir pieņēmusi ekskluzīvu licenci, lai pārdotu un izplatītu Catalyst komandas veidošanas produktus Izraēlā.

„Challenge Group” ir visaptveroša Izraēlas komandas veidošanas un apmācības kompānija. Ar galveno biroju Telavivā viņi piedāvā jautrus un motivējošus komandas veidošanas pasākumus visā Izraēlā.

„Challenge Group” lepojas un priecājas ar augstākās pakāpes pieredzi un iespēju uzaicināt cilvēkus sajukt prātā un izklaidēties! Viņu profesionāls un aizrautīgs personāls ir eksperti ārtelpu pasākumos, tādos kā sērfošana, slēpošana, izjādes, un daudzos citos piedzīvojumos. Viņi veicina jautras un ārkārtas āra dienas ar radošumu un inovācijām, vienlaikus jautri pavadot laiku!

Kompānija tika sākotnēji izveidota pirms 10 gadiem kā brīvdabas apmācības uzņēmums mazām grupām ar divu brāļu Assaf un Liron Yakobi palīdzību. Ar pieredzi biznesa konsultācijās un Izraēlas armijā viņi ātri pārcēlās uz komandu veidošanas risinājumu izstrādi lieliem korporatīvajiem pasākumiem. Pagājušajā gadā viņi ir radījuši milzīgu pasākumu tūkstošiem cilvēku. Viņi nodibināja pirmo šķēršļu braucienu festivālu Izraēlā, kurā 5000 cilvēku šķērsoja  mežu ar daudzām dubļainām un trakiem šķēršļiem!

Komandas dibinātājs Assaf uzskata partnerattiecības ar Catalyst Global kā aizraujošu iespēju iepazīstināt Izraēlu ar visnovatoriskākajām un vispārbaudītākajām komandu veidošanas programmām un darbībām, kas ir pieejamas visā pasaulē.

"Mēs esam ļoti lepni kļūt par arvien pieaugošo Catalyst Team Building tīkla locekli un ceram sadarboties un dalīties ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem tajā pašā nozarē no visas pasaules. Mēs uzskatam, ka Catalyst produkti ieviesīs jaunu dimensiju Izraēlas komandas veidošanai un ir apņēmušies ievērot savus augsta līmeņa profesionalitāti un nodrošināt pasākumus, kas atbilst klientu vajadzībām, lai panāktu ilgstošus rezultātus. Tāpat kā Catalyst Global komanda, mēs mīlam izaicinājumus, mēs esam komandas spēlētāji, un mums patīk smieties un priecāties!"

Assaf Yakobi, „Challenge Group” rīkotājdirektors

"Sadarbība ar „Challenge Group” ir stratēģisks solis, kas nodrošinās to, ka Catalyst komandas veidošanas produkti tiek piegādāti un pārdoti Izraēlā saskaņā ar mūsu augstākajiem standartiem. Mēs priecājamies par jautrām enerģijām, talantiem un ieskatiem, ko Assaf un Liron un viņu komanda piedāvā Catalyst Team Building tiklam."

Mark Davenport, BDM | Catalyst Global

„Challenge Group” piedāvā Izraēlas tirgum dažus no visvairāk pārbaudītajiem Catalyst komandas veidošanas produktiem, tostarp Klāj vaļā: Formula 1, Lielā Glezna, Ātruma Slāpes, Aizas Pārvarēšana un Divas Ciltis.

Plašāku informāciju par „Challenge Group” lasiet mājas lapā: www.clg.co.il