2017. gada 7. februāris

Catalyst Global paziņo par ekskluzīvam partnerattiecībām ar Agence Synergy lai pārdotu un piegādātu Catalyst Team Building produktus Tunisijā.

Dibināta 2010.gadā, Synergy ir vadošā pasākumu pārvaldības kompānija, kas piedāvā pielāgotas sanāksmju un pasākumu risinājumus korporatīvajiem klientiem Tunisijā un citur. Gadu gaitā Synergy ir kļuvusi pazīstama ar savu pieredzi, sniedzot mērķtiecīgus rezultātus dažādās disciplīnās, tostarp pasākumu plānošanā, kongresu organizēšanā, ceļojumu veicināšanā, atlīdzības programmās, produktu izlaišanā un sanāksmju vadībā. Šobrīd viņu pakalpojumi ir vērsti uz to, lai palīdzētu uzņēmumiem saprast, ka viņu biznesa panākumi balstās uz viņu darbinieku, partneru un klientu iesaistīšanu un iedvesmu, panākot lielāku sasniegumu viņu vidū. Ņemot vērā šo pārliecību, Synergy dabiski attīstoties, pieņēma mērķi kļūt par līderi komandas veidošanā Tunisijā.

 

"Pēc vairāk nekā septiņiem pastāvēšanas gadiem, Synergy esot gribējusi kļūt par lielāko reģionālo spēlētāju Teambuilding nozarē. Pievienojoties ilgstošam un stabilam Catalyst Global komandas veidošanas tīklam, mēs nodrošināsim nozīmīgu sviru mūsu biznesa attīstībai un atbildei uz strauji augošo tirgus pieprasījumu Ziemeļāfrikā. Tas ir iemesls, kāpēc mēs esam lepni šodien kļūt par daļu no Catalyst Global, ar kuriem mums ir kopīgas galvenās uzņēmuma vērtības, un ceram svinēt kopīgus sasniegumus nākotnē. "

Ghazi Cheikhrouhou, Dibinātājs

 

Ekskluzīvā tīkla dalība nodrošina Synergy ar pieeju visaptverošam Catalyst progresīvo komandu veidošanas risinājumu portfelim, apmācībām, pārdošanas un mārketinga materiāliem un pieredzei, kā arī dod lielisko iespēju sadarboties ar komandu veidošanu speciāliustiem, apmācībām un MICE uzņēmumiem visā pasaulē.

 

"Mēs, Catalyst Global, esam ļoti satraukti par to, ka vēl viena labi izveidota pasākumu pārvaldības kompānija pievienojas mūsu globālajam komandu veidošanas tīklam. Partnerība ar Synergy apzinās pieaugošo tendenci izveidot pasākumu pārvaldības kompāniju, kas identificē sevi ar komandas veidošanas vērtību, ņemot vērā to izveidoto klientu bāzi, kā arī milzīgus ieguvumus no Catalyst komandu veidošanas tīkla." 

Mark Davenport, Biznesa attīstības vadītājs, Catalyst Global

 

Synergy moto: "Izstrādāt un uzmundrināt dzīvē jau pazīstamos pasākumos, kas pārsniedz klientu vēlmes." Tūkstošiem cilvēku, kuri katru gadu piedzīvo Catalyst komandas izstrādes produktus, zina ka mēs mīlam pārsniegt klientu vēlmes. Tagad mēs zinām, ka esam atklājuši kopdarbību ar Agence Synergy.