2014. gada 6. jūnijs

Mēs turpinām savu paplašināšanos Austrumeiropā, apvienojot spēkus ar rumāņu "pasākumu arhitektiem" Universum.

Universum ir vadošie komandu saliedēšanas speciālisti Rumānijā un ir labi pazīstami ar to, ka viņu piegādātie komandu koncepti ir pilnīgi piemēroti klienta vīzijai un vērtībām.

Mūsu darba stūrakmeņi ir fantastisku cilvēku komanda un izcilas idejas. Mūsu projektos piedalās eksperti no dažādām sfērām – iedvesmas treneri, radošie komunikatori, izcili koordinatori, mākslinieki, dizaineri, mūziķi, digitālie pionieri un pat burvju mākslinieki. Tagad, ar Catalyst Teambuilding produktiem mūsu portfolio, mums ir viss, ko var vēlēties.

Universum ir inovatori un mēs esam tirgus vadošie spēlētāji šeit Rumānijā. Taču, attīstot tirgu, mēs esam atvēruši durvis arī citiem komandu saliedēšanas uzņēmumiem. Tāpēc mēs saskatām partnerību ar Catalyst Teambuilding kā stratēģisku priekšrocību, jo viņi mums piedāvā tirgū pārbaudītus, inovatīvus komandu saliedēšanas risinājumus, kas mums vienmēr ļauj būt vienu soli priekšā saviem konkurentiem. Pēc iespējas ātra produktu palaišana tirgū ir būtiska attīstības tirgus daļa, un Catalyst mums nodrošināja nepieciešamo aktivitāšu ‘enerģijas šāviņu’.

Pēc tam, kad mēs pieteicāmies, Catalyst komanda ieradās mūs apmācīt un mēs Bukarestes centrā izbaudījām Go Team, viņu jauno dārgumu medību aplikāciju. Šī tehnoloģija mūs tā iespaidoja, ka mēs īstenojām Go Team kādā Microsoft pasākumā jau nākamajā dienā!

Kristians Hossu (Cristian Hossu) Universum direktors

Līdzās Rumānijai Universum piedāvā komandu saliedēšanas pakalpojumus arī Moldovā un Serbijā.

Nekautrējieties sazināties ar Universum, ja jums nepieciešamas iedvesmojošas idejas un uzmundrinoši pasākumi jūsu nākamajai konferencei, sapulcei vai komandu saliedēšanas dienai: contact@universum.ro

Mēs lepojamies noslēgt partnerību ar Universum, lai radītu Catalyst Teambuilding Romania. Lai uzzinātu vairāk apmeklējiet www.catalystteambuilding.ro