2012. gada 19. janvāris

Mēs esam apvienojuši spēkus ar kompāniju Acewood, kuras kvalifikācijas paaugstināšanas apmācības uzņēmums ir oficiāli licencēts, lai sniegtu Catalyst komandas veidošanas pasākumus Pekinā, Čendu un Čuncinā.

Mēs esam ļoti priecīgi iepazīstināt „Acewood” ar Catalyst Teambuilding kopienu. Ķīna ir ļoti svarīga mūsu pastāvīgajā globālajā paplašināšanā. Pārstāvniecība Pekinā, Čendu un Čuncinā, kā arī mūsu partnerība ar Team Building Asia Šanhajā ir iekļāvis Catalyst komandas veidošanas pasākumus priekšplānā Ķīnas teritorijā. Jau izveidots Āzijas partneru tīkls un jauna bāze Pekinā dos labumu mūsu klientiem, nodrošinot konsekventu piegādi, efektīvus pasākumus izmaksu ziņā un samazinātu oglekļa emisiju.

"Mēs rūpējamies par komunikāciju, par saziņu, apmācību, klausīšanos, starpkultūru komunikāciju un citām prasmēm. Catalyst teambuilding produkti papildina mūsu esošo portfolio un ļauj mums ātri piedāvāt plašu dinamisku komandas veidošanas darbību klāstu. Mēs esam piesaistīti pie Catalyst, pateicoties to konsekventai jaunai produktu izstrādes programmai, kas ļauj mums ātrāk piepildīt savu darbību. Ķīniešu komandu veidošanas tirgus ir sākumstadijā, un ņemot vērā mūsu saskaņošanu ar Catalyst, mēs stingri noturam konkurenci. "

Linda Lee, galvenā vadītāja, skaidro, kāpēc Catalyst ir svarīgs priekš Acewood