2012. gada 3. aprīlis

Mūsu globālais tīkls atkal paplašinās, un mēs priecājamies sveikt Xtreme.ie, kas šobrīd ir vienīgais Catalyst komandas veidošanas aktivitāšu piegādātājs Īrijā.

Xtreme.ie ir trešā komandas veidošanas kompānija, kas pēdējos 3 mēnešos ir ieguvusi Catalyst licenci.

Mūsu licences darbības veiksme ir pateicoties sadarbībai ar cienījamiem komandu veidošanas uzņēmumiem, kuriem jau ir izveidota klientu bāze un kuri darbojas ar pastāvīgu piegādes kvalitāti. Xtreme.ie lieliski piemērots šim profilam.

Mark Davenport, Apvienotās Karalistes Catalyst Global direktors, skaidro kāpēc Xtreme.ie bija dabiskā izvēle

Kopš 2003.gada, Xtreme.ie ir Īrijas vadošā ārtelpu piedzīvojumu un komandu veidošanas kompānija. Ar vairākām pastāvīgām bāzēm viņi piedāvā uzņēmumiem un plašai sabiedrībai bezceļu braukšanu, augsto šķēršļu trases un daudzus citus iepriecinošas pasākumus.

Sarežģītajā ekonomiskajā situācijā Xtreme.ie ir izdevies attīstīt savas uzņēmējdarbības nozares, tostarp attīstīt mobilo komandu veidošanas pakalpojumus. Šajā jomā Xtreme.ie saprot, kādas priekšrocības viņiem dod mūsu licence. Tūlītēja piekļuve Catalyst unikālajam komandas veidošanas pasākumu portfelim ļauj viņiem piedāvāt daudzveidīgas iekštelpu iespējas konferenču un sanāksmju tirgū. Mēs koncentrējamies uz produktu attīstību, un viņi koncentrējas uz pārdošanu un piegādi.

Ar „Bluehat”, kas ir veiksmīgi vadījis Catalyst zīmolu Apvienotajā Karalistē, jauns Catalyst birojs Īrijā vēl vairāk nostiprina mūsu pozīciju Eiropā. Mūsu klientu bāze piedāvā konsekventus komandas veidošanas pakalpojumus starp valstīm. Mūsu resursu un talantu sadalījums var piedāvāt ievērojamu izmaksu ietaupījumu klientiem, ņemot vērā kā mūsu komandas veidošanas kompānijas ir gandrīz visā pasaulē.

Lai uzzinātu vairāk par Xtreme.ie un Catalyst Īrijā, lūdzam apmeklēt Catalyst Teambuiding Ireland mājas lapu.