2012. gada 2. maijs

Catalyst ir izveidojis aizraujošu jaunu partnerību ar „d'frens” Bangalorā, lai iepazīstināt Indijas uzņēmumus ar Catalyst komandas veidošanu.

Kā ir redzams no nosaukuma, „d'frens” patiešām ir veco draugu grupa, kas 1990. gados tikās Bangalorā studēšanas laikā. Viņu 20 gadu draudzība, strādājot kopā visā pasaulē, aizrāvās ar nodomu veidot savu biznesu.

Viņu izglītība ir palīdzējuši izveidot spēcīgu biznesa plānu, un „d'frens” ir dzimis 2005.gadā ar nolūku radīt unikālus (d'frens var izrunāt arī kā „difference" - atšķirība) praktiskus risinājumus darbinieku iesaistīšanai.

Šodien „d'frens” tiek atzītas visā Indijā par savu radošumu, pielāgotiem risinājumiem un spēju vadīt komandas veidošanas programmas, kas risina organizatoriskās vajadzības. Šie puiši ir gudri un inovatīvi. Tas bija tikai laika jautājums, kad Indijas visradošākā komandu veidošanas kompānija apvienos spēkus ar Catalyst Global. Ļoti īsā laika posmā viņi ir veiksmīgi piegādājuši dažādus komandu veidošanas aktivitātes no Catalyst portfolio, un mēs ceram izplatīt dažus viņu darbus visā mūsu globālajā tīklā.

Komanda atrodas Bangalorā, nodrošinot vieglu piekļuvi Goa konferenču industrijai. Tomēr viņi pavada daudz laika Delī un Mumbajā, un, protams, viņiem ir pietiekami resursi, lai vadītu komandas veidošanas pasākumus visā Indijā.

Catalyst Global ir priecīgi pievienoties visstraujāk augošajam pasākumu tirgum, un ceram uz pārsteidzošu nākotni kopā ar d'frens.

Apmeklējiet Catalyst Teambuilding India vietni