Catalyst Teambuilding Australia uzsāka ekskluzīvas partnerattiecības ar BeChallenged. " /> Catalyst Teambuilding Austrālija uzreiz ķeras pie lietas - Catalyst Teambuilding Latvia

2012. gada 21. augusts

2011. gada novembrī Catalyst Teambuilding Australia uzsāka ekskluzīvas partnerattiecības ar BeChallenged.

Šī enerģiska komanda nesen piegādāja „Klāj vaļā: Formula 1” priekš 650 spēcīgas vadības komandas dalībniekiem un „Lielo Gleznu” priekš 450 Telstra delegātiem.

"Mēs vēlamies būt līdzīgi jums." Šī bija frāze, kuru pārāk bieži atkārtoja "Catalyst Teambuilding UK" klienti, jo viņi skatījās, ka mūsu komanda vairāk nekā 20 gadus veic savus komandas veidošanas pasākumus, izceļot komandas darbību. Mums bija absolūts prieks strādāt blakus kādam citam uzņēmumam, kas demonstrē to pašu enerģiju, stimulē izšķirošu uzmanību detaļām un prieku savā profesijā.

Citi mūsu brīnišķīgie licenciāti var pateikt: "Bet kas ar mums?" Tā kā šie puiši ir no Austrālijas, mūsu līdzdalība ir nedaudz vairāk pateicoties Ryan un Guy, kam ir pirmā roka strādāt vairākos „teambuilding” pasākumos.

"Tas ir kā ceļojums pagātnē", Guy ir teicis to vairākas reizēs, jo viņš ir novērojis šo jauno komandu un uzņēmumu darbībā. „BeChallenged” savā jaunajā formā, ar Oliveru (pazīstams kā Ogs) un Kingsley (pazīstams kā Kingo) pie stūres, ir nedaudz vairāk nekā gadu vecs uzņēmums. Tā ir brīnišķīga entuziasma pilna komanda ar zināšanām par pasākumu vadību. Tādēļ nav pārsteigums, ka viņu panākumi ir tik aizraujoši un ka viņu klienti vēlas būt līdzīgi viņiem.

Tas viss ir balstīts uz izpratnes apguves un pasākumu nozares izpratni Austrālijā. Uzmanies no vecas skolas, šie puiši ir lieliski un kļūst tikai labāk!