2017. gada 20. jūnijs

Catalyst Global ievada savus pasaules slavenus komandas veidošanas produktus Vjetnamā.

Šīs nedēļas laikā jaunā komanda Catalyst Vietnam veica plašu un visaptverošu apmācību programmu. Viņi sāka iepazīties ar viens otru un saviem treneriem no Catalyst Global, pateicoties "ledlaužiem" un "enerdžaizeriem", tādiem kā "Boom Time" un "Knowing Me Knowing You". Pēc tam viņi piedalījās daudzās Catalyst Global komandas veidošanas programmās, piemēram, "Beat the Box", "Flat Out Pyramid" un "Chain Reaction Table Top", koncentrējoties uz pārdošanas un piegādes aspektiem, nodrošinot atbalstu Catalyst Global izcilības standartiem.

Catalyst Vietnam vadīja Truong Van Hoang. Viņam ir plaša pieredze apmācībā un komandas veidošanā, kā arī tūrisma nozarē.

"Vjetnamā pieaug pieprasījums pēc inteliģentām un uz rezultātu orientētām apmācībām un komandu veidošanas programmām," teica Truong. "Es arī zinu, ka tādi produkti, piemēram, kā Go Team, būs populāri gan ienākošajam tūrismam, gan vietējiem MICE pasākumiem."

Go Team ir Catalyst Global populārā pārsteiguma sacensību programma, kuras pamatā ir dārgumu medības. Truong uzskata, ka tas ir lieliski piemērots komandu izveidei un ir lielisks veids apmeklētājiem, lai izpētītu populārus galamērķus Ho Chi Minānā, Hoi Anā, Hanoi un citur.

Truonga palīgs Cuc ir entuziasma pilnā un dinamiska persona, kas stingri tic komandas veidošanas spējai uzlabot cilvēku darba dzīvi un attiecīgi palielināt darbinieku saglabāšanu un uzņēmuma finansiālo stāvokli.

"Esmu ļoti lepns, ka Catalyst komanda ieveda produktus Vjetnamā," saka Cuc. "Mūsu komandai patiešām patika mācības. Tas bija ļoti jautri, un mēs daudz iemācījāmies. Produkti ir augstas kvalitātes un īpaši paredzēti, lai nodrošinātu izcilus rezultātus komandām un uzņēmumiem. "

"Mūsu pētījumi liecina, ka tradicionāla komandas veidošana Vjetnamā ir saistīta ar aktīvām spēlēm brīvā dabā, kuras parasti ir vērstas uz indivīdiem, kuriem ir jautri, nevis uz plašāku rezultātu komandām un uzņēmumiem gan īstermiņā, gan ilgtermiņā," sacīja Catalyst Global izpilddirektors Guy Baker. "Daudzi uzņēmumi Vjetnamā izmanto ieguvumus no darbinieku iesaistīšanās un veiksmi uzņēmējdarbībā, un tagad viņi meklē daudz sarežģītākas komandas veidošanas produktus, kas ir jautri, bet arī  vēl svarīgāk ir to ilgstoša vērtība. "

Catalyst Vietnam komanda nākamajā mēnesī rīkos bezmaksas Catalyst komandas izstrādes produktu demonstrēšanu Ho Chi Minas pilsētā aģentūrām un uzņēmumiem. Lai rezervētu savu vietu šajā aizraujošajā pasākumā, lūdzu, nosūtiet e-pastu komandai Catalyst Vietnam