2015. gada 23. jūnijs

Catalyst Global ir priecīgi paplašināt savus pēdu nospiedumus un sasniegt apbrīnojamo Latīņamerikas zemi Meksiku; roku rokā strādājot ar Grupo Quilova, kas ir ieguvusi ekskluzīvu licenci pārdot un izplatīt Catalyst Team Building produktus.

Catalyst Mexico ir daļa no Grupo Quilova, ko vada Gabriel Quijano, Cecilia Lopez un Sonia Peña, kas darbojas no Meksikas pilsētas Monterejas. Montereja - Meksikas rūpniecības biznesa centrs ir ideāla atrašanās vieta, lai sasniegtu panākumus un veicinātu komandu saliedēšanas pasākumus visā Meksikā, ieskaitot plaukstošos MICE galamērķus, piemēram, Mehiko, Gvadalahara, Puebla, Can-Cun, kā arī tādus galamēŗkus, kā Zacatecas, Queretaro un San Luis Potosi, kas ir veiksmīgi izveidoti kā konferenču un pasākumu galamērķi.

Catalyst Mexico lepojas, ka nodarbojas ar jautriem un motivējošiem komandu saliedēšanas pasākumiem, kas ir pielāgoti, lai apmierinātu klientu unikālās vajadzības.

Ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi pārdošanā, mārketingā un FMCG pieredzi, kā arī spēju vadīt un attīstīt pārdošanas komandas trīs pasaules reģionos (Amerikā, Eiropā un Tuvajos Austrumos), Catalyst Mexico, CEO, Gabriel Quijano ir personība, kam ir plaša mēroga praktiska pieredze un izpratne par komandas dinamiku un darbinieku iesaisti procesā. Gabriels vada ļoti pieredzējušu un entuziastisku komandu.

Gabriels tic, ka sadarbība ar Catalyst Global nāk īstajā laikā, jo korporatīvo pasākumu un MICE tūrisms Meksikā pakāpeniski pieaug. Ar Catalyst Global daudzveidīgajiem, pārbaudītajiem un inovatīvajiem komandu saliedēšanas risinājumiem Catalyst Mexico varēs izpildīt šī sarežģītā tirgus apmācību un komandu veidošanas prasības.

Catalyst Mexico Mājas lapa:  www.catalystmexico.com

Par īpašiem komandu saliedēšanas risinājumiem Meksikā sazinies, rakstot e-pastu uz: info@catalystmexico.com