Divas Ciltis ir vietējo sporta spēļu svinības no visiem pasaules malām. Darbinieku veselība un labklājība ir kļuvuši par katra uzņēmuma prioritāti. Šī jaunā koncepcija ir paredzēta, lai mudinātu cilvēkus ar visādam fiziskajām spējām piedalīties jautrā un atbalstošā sporta pasākumā." /> Catalyst uzsāk alternatīvo Olimpiādi - Catalyst Teambuilding Latvia
Two Tribes Team Building Fun Outdoor Games

2011. gada 11. februāris

Divas Ciltis ir vietējo sporta spēļu svinības no visiem pasaules malām. Darbinieku veselība un labklājība ir kļuvuši par katra uzņēmuma prioritāti. Šī jaunā koncepcija ir paredzēta, lai mudinātu cilvēkus ar visādam fiziskajām spējām piedalīties jautrā un atbalstošā sporta pasākumā.

Olimpiskās spēles 2012 Londonā jau ir tuvu, un mēs piedāvājam alternatīvu olimpiādi, kas nodrošinās sportu visiem.

Šī veselīgā aktivitāte ir par integritāti, iekļaušanu un savstarpēju cieņu. Unikālais Divas Ciltis formāts rada vienlīdzīgus spēles noteikumus, iepazīstinot dalībniekus ar tradicionālajiem sporta veidiem, kurus viņi citādi nevarētu piedzīvot.

Ja jūsu nākamajā uzņēmuma dienā tiek domāta āra aktivitātēm ar veselīgu konkurences garu, tad Divas Ciltis varētu būt īsti piemērots pasākums!

Noklikšķiniet šeit, lai iegūtu sīkāku informāciju par Divas Ciltis