2015. gada 9. februāris

Holandiešu kompānija Windshift ir pievienojusies Catalyst Global komandu saliedēšanas tīklam

Dibināta vairāk kā 13 gadus atpakaļ, Windshift kļuva par sinonīmu tādiem pludmales pasākumiem, kas saistīti ar kaitbordu, pludmales loka šaušanu un smilšu jahtu. Viņi jau ir sen populāri un labi atpazīstami ar savām unikālajām aktivitātēm darbinieku vienas dienas pasākumu veidošanā, kā arī komandu saliedēšanas pasākumu organizēšanā.

Daļēji balstoties uz regulāro klientu datu bāzes augošo pieprasījumu un pieaugošo pieprasījumu pasākumu un konferenču tirgū Nīderlandē, Windshift, vēloties ieviest pārmaiņasm parakstīja licenzi par pasaulē zināmo Catalyst Global komandu saliedēšanas produktu piedāvāšanu arī Nīderlandē.

Nesenā intervijā, kompānijas dibinātājs Alex ten Klein par lēmumu pievienoties Catalyst Global tīklam izteicās sekojoši:

“Gan kā uzņēmums, gan personiskā līmenī es gribēju piedāvāt vēl plašāku komandu saliedēšanas aktivitāšu klāstu. Mūsu tirgū es redzu milzīgu potenciālu. Catalyst Global portfolio produkti ir perfekts veids kā realizēt tālāku izaugsmi mūsu tradicionālajā tirgū, pludmales pasākumos, bet, kas pats būtiskākais, tie dos mums vērā ņemamas priekšrocības vienmēr augošajā konferenču un pasākumu tirgū. Tas ir lielisks pavērsiens Windshift darbībā."

Šīs ir lieliskas ziņas arī priekš Catalyst Global. Pievienojoties Windshift, Catalyst Global šobrīd jau ir pārstāvēts ar 31 partneri 71 pasaules valstī. 2014.gadā tika izspēlētas 1725 Catalyst Global programmas ar 145,337 dalībniekiem, padarot to par pasaulē lielāko komandu saliedēšanas tīklu. Windshift plašās zināšanas par brīvā dabā organizējamām aktivitātēm, sniegs Catalyst Global tīklam unikālu pieredzi.

Lai uzzinātu kā Windshift var pielāgot kādu aktivitāti jūsu nākamajai konferencei, pasākumam vai komandu saliedēšanas dienai apmeklējiet mājaslapu www.windshift.nl.