2015. gada 1. novembris

2015.gadā no 28.oktobra līdz 31.oktobrim Catalyst Global partneri tikās Bangkokā Antara Riverside Resort uz globālo konferenci, kas norisinās reizi divos gados. Konference pulcēja 40 pasaules labākās komandu saliedēšanas kompānijas, kas piedāvā dažādus komandu saliedēšanas risinājumus 60 pasaules valstīs. Konferences tēma bija "Vīzija 2020.gadam - Mūsu Nākotne, Mūsu Tīkls."

Konferences laikā dalībniekiem bija iespēja dalīties ar savu pieredzi, apspriest idejas par to, kā labāk izmantot Catalyst tīkla sniegtās priekšrocības dodoties pretī 2020.gadam.

Galvenā konferences tēma bija Korporatīvā Sociālā Atbildība (KSA) un sajūtu veidošana, kas rodas dodot. Galvenais spīkeris bija Paul Dunn no B1G1, organizācijas, kas palīdz maziem un vidējiem uzņēmumiem panākt lielāku sociālo ietekmi, iestrādājot sociālās aktivitātes savās ikdienas saimnieciskajās darbībās. Šajā kontekstā tika pārskatīti populārākie Catalyst KSA veicinošie produkti, kā, piemēram "Hole in One" un "Rotaļlietu Rūpnīca" ("Toy Story"), kā arī dalībnieki pirmo reizi tika iepazīstināti ar jauno riteņu būvēšanas produktu "Building a Dream" un atbalstu pamestiem suņiem būvējot jaunas suņu būdas produkta "Barkitecture" laikā.

Tika prezentētas un izmēģinātas divas jaunas aktivitātes izmantojot jaunākās informācijas tehnoloģijas. "Push It!" ir ļoti aizraujoša, augstas enerģijas galda spēle, kas iekļauj virkni prāta uzdevumus, kā arī dažādus fiziskus komandu uzdevumus. Kā spēcīgs empīrisks mācību līdzeklis tika iepazīstināta aktivitāte "Peak Performance", kam par pamatu ir izmantota Everesta virsotnes sasniegšanas tēma.

Tika izmēģinātas arī citas jaunas aktivitāte, piemēram, "Beat the Box" - intrigējoša, sadarbību veicinoša aktivitāte, kuras laikā komandām ir jāatklāj virkne dažādu noslēpumu, lai atslēgtu lādi dotajā laikā. Kā arī "Leļļu Meistari" ("Puppet Masters"), kas izaicina komandu komunikācijas prasmes, lai spētu vadīt un likt izpildīt vienkāršas cilvēku ikdienas darbības gigantiskām lellām.

Muzikālos un Ritma pasākumus īpaši izcēla Saul Eisenberg no Lielbritānijas Junk Orķestra, vadot dalībniekus cauri aktivitātei "Funk the Junk", liekot dalībniekiem radīt skaistu mūziku ar instrumentiem, kas radīti no pārstrādājamiem materiāliem. Indijas partneri d'frens iepazīstināja dalībniekus ar jaunu vieglāku versiju populārajai komandu saliedēšanas aktivitātei "Blow the Blues Away". 

Ceturtdienas pēcpusdienā bija iespēja arī īsi prezentēt vairākus jaunos produktus. Jaunzēlandes partneris Team Up Events! iepazīstināja ar aktivitāti "Cake Off", Austrālijas partneri BeChallenged prezentēja "Boz Empire" un Indijas partneri parādīja "Joint Venture Jeep".

Sarunas un dalīšanās pieredzē turpinājās pat pie baseina, kad oficiālā konferences daļa jau sen kā bija beigusies, un joprojām turpinās tiešsaistē partneru forumā ar lielu entuziasmu un aizrautību.  

Catalyst Global CEO, Guy Baker teica:

“Mēs Catalyst Global vidē esam lepni, ka varam būt daļa no organizācijas, kas balstās uz uzticību... kur komandu veidošanas profesionāļi no visas pasaules var sadarboties, dalīties ar labākajiem piemēriem no savas pieredzes un kopā jautri pavadīt laiku!” 

Stu Robinson, Rīkotājdirektors, Team Up Events, Jaunzēlande

"Konference Bangkokā pārsniedza visas manas cerības un nostiprināja manu pārliecību par to, cik es esmu laimīgs, ka varu būt partneris šim starptautiskajam tīklam - paldies jums vēlreiz par uzticēšanos, pārliecību un vissvarīgāk, par doto iespēju tikt iesasitītam tik enerģiskā un inovatīvā komandu veidošanas tīklā! Un noteikti gribu veltīt jums milzīgus apsveikumus, jo es ticu, ka jūs visi esiet radījuši ne tikai nepārspējamu tīklu, bet arī vērtības, kas noteikti ir ietekmējušas komandu veidošanas nozari pagātnē, tagadnē un noteikti to ietekmēs arī nākotnē."

Assaf Jacoby, Direktors, The Challenge Group, Izraēla

"Es gribēju pateikt milzīgu paldies par lieliski noorganizēto un veiksmīgi izplānoto konferenci. Tas bija lieliski pavadīts laiks un noteikti daudz jauniegūtas zināšanas - brīišķīga ģimene! Nespēju sagaidīt nākošo tikšanos."

Bert Knuts, Rīkotājdirektors, Event Masters, Beļģija

"Mēs esam atgriezušies Beļģijā un joprojām baudam pēcefektus no lieliskās Catalyst Global Konferences. Mēs esam ļoti priecīgi, ka esam pievienojušies šai lieliskajai Catalyst ģimenei un jau šobrīd tiecamies pretī jauniem piedzīvojumiem. Apsveicam un sakam jums visiem lielu paldies! Jūs visi paveicāt apbrīnojamu darbu un bija lieliski satikties ar saviem nozares kolēģiem. Šīs 3 pavadītās dienas Bangkokā mums bija ļoti iedvesmojošas un sniedza papildus enerģijas devu mūsu darbam!"