2014. gada 18. septembris

The Catalyst Global AmericaZone 2014 konference nodrošināja platformu līdzīgi domājošiem uzņēmumiem no Catalyst kopienas Amerikas reģionā, kur visi varēja klausīties, kooperēties, būt radoši un galu galā arī gūt labumu, daloties savās zināšanās.

America Zone konference notika Orlando Floridā.  Tajā satikās daudzi talantīgi Catalyst Global licencētie partneri no Amerikas kontinentiem, ieskaitot Kanādu, Ameriku, Brazīliju un Kirasao.

Vienā no galvenajām sesijām, grupa pētīja un pārrunāja dažādās pieejas pārdošanā un mārketingā. Visi partneri piedalījās ar fiziskiem un digitāliem mārketinga materiāliem, izpēti un diskusijām.

Pēcpusdiena bija veltīta īpašu Catalyst Global produktu analīzei.  Piemēram, istabas vidū bija izlikts pilnīgi salikts Žurku Slazds (Rat Trap)!! Tāpat tika prezentēta un apspriesta Go Team aplikācija un tās plašāks izmantojums.

Amerikas zona patiesi ir jauns apvārsnis, pilns potenciāla. Ar nobriedušu tirgu ziemeļos un ātri augošu tirgu dienvidos America Zone 2014 bija lielisks pasākums, kurā dalīties zināšanās un idejās, vēl vairāk saliedējot Catalyst Global grupu. Klātesoši bija arī partneri ārpus Amerikas teritorijas, piemēram, Tims Šeplijs (Tim Shepley) no Bluehat Apvienotās Karalistes, kura pieredzi un dalīšanos zināšanās novērtēja visi. 

Pēc pasākuma Šārona Fišere (Sharon Fischer) no Catalyst Global licencētā partnera Play with a Purpose ar kajakiem izrādīja Catalyst Global direktoriem, Gajam Beikeram (Guy Baker) un Markam Deivenportam (Mark Davenport) Vekivas upju sistēmu!

Pilnībā iedvesmoti Catalyst Global direktori kopā ar Timu Šepliju (Tim Shepley) no BlueHat Apvienotās Karalistes, 23:00 devās pusnakts izbraukumā ar kajakiem! Izpilddirektors Gajs Beikers (Guy Baker) stāsta par pieredzi:  "Tas bija savāds laiks, kad doties braukt ar kajakiem. Bet Floridā ūdens spīdums, ko rada mikroskopiskais planktons, izskatās kā zemūdens salūts, zivīm metoties caur ūdeni kajakiem pa priekšu. Atgriešanās viesnīca divos no rīta, bija citāds brīnišķīgas ārā pavadītas nakts noslēgums. Noteikti JĀAPMEKLĒ, ja esat Floridā."

Foto:   Catalyst Global AmericaZone 2014 konferences labākie mirkļi