2015. gada 27. novembris

Mēs esam priecīgi paplašināt Catalyst Global tīklu ar jaunajiem partneriem Vācijā "Spielgestalter".

"Spielgestalter" kas nozīmē "play maker", dibināja Markus Ruese un René Wittek 2013.gada janvārī. Centrālā atrašanās vieta ir Ķelne, kas atrodas tuvu Diseldorfai, Bonnai, Āhenei, Rurgebiet un Frankfurtei, Spielgestalter var nodrošināt Catalyst Global komandu saliedēšanas aktivitātes visā Vācijas teritorijā.

Spielgestalter Vācijā ir populāri ar orientēšanās pasākumu organizēšanu izmantojot planšetdatorus un nesen ieviesto ārkārtīgu popularitāti guvušo iekštelpu aktivitāti Beat The Box, kas 1,5 gadu laikā ir izspēlēta jau vairāk kā ar 2500 dalībniekiem.

Mēs esam sajūsmināti spert nākamos soļus sadarbībai ar Catalyst Global. Caur Catalyst Global tīklu, mums, Spielgestalter, tagad būs iespēja piedāvāt vēl profesionālākus, modernākos komandu saliedēšanas risinājumus mūsu klientiem Vācijā. Šī sadarbība Spielgestalter noteikti dos iespēju tuvāko gadu laikā attīstīties par vienu no radošākajām komandu saliedēšanas aktivitāšu nodrošināšanas kompānijām Vācijā! 

René Wittek, Dibinātājs un direktors, Spielgestalter

Mēs esam neizsakāmi priecīgi, ka Beat the Box ir pievienots Catalyst Global komandu saliedēšanas produktiem un tas tiks nodrošināts visā pasaulē sākot ar 2016 .gada Janvāri. Beat the Box galvenais virziens ir komunikācija. Tās ir sacensības pret laiku, ar spēcīgiem mācību pamatiem, par "raudzīšanos vienā virzienā". Un kopā ar Cata;yst mēs satricināsim pasauli ar pilnīgi jaunu komandu saliedēšanas aktivitāti!

Markus Ruese, Dibinātājs un direktors, Spielgestalter